Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az hogy nem tudok...

Miért van az hogy nem tudok beszélgetni senkivel?

Figyelt kérdés

Ha vissza emlékszem, a (kisebb) gyerekkoromra, akkor még tudtam, mindeféle hülyeséget, nem tudom mi változott

Ma már csak azokkal tudok, akit életem kezdete óta ismerek, tehát van 1 barátom, és a családom. A távolabbi családdal nem megy

Mikor új környezetbe vittem magam a nyáron (egy munka miatt)

direkt egyedül, hogy hátha meg tudok nyílni

ÉN PRÓBÁLTAM

De mikor jött az a duma....hogy te mindig ilyen csendes vagy?! Persze hogy utána nem kezdek el mesélni ezt azt...

Próbáltam vidám lenni, jó benyomást kelteni, "vicceskedni" ami náluk nem jött be (Nem tartották viccesnek amit mondtam, egyetlen egy alkalom volt)

Igazából Némán dolgoztam, néha néha nyögtem egy-két szót, nehezemre esik valamit is mondani, gondolkozom rajta hogy megtegyem-e ,mennyire gáz, aztán elillan a lehetőség

És mikor mindig jön a kérdés, miért nem beszélgetsz másokkal?

Mert nem megy.....de ők ezt úgy sem értik meg, én sem értem

Egyszerűen nincs miről, ha néha néha eszembe jut egy téma, elfelejtem abban a pillanatban. Depressziósnak néznek, és azt hiszik vagdosom magam. (Lehet hogy az vagyok, de csak a macskám karmol meg)

Szeretnék megnyílni, és bárkivel közvetlen lenni, másnak olyan könnyen megy. Nekem miért nem? Mit tegyek?


2014. dec. 13. 21:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nagyon messze? merrefelé?
2014. dec. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kelet-Magyarország
2014. dec. 26. 14:44
 13/16 anonim ***** válasza:
oksamoksa
2014. dec. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Nálam is ez van, munkahelyen és igen amiket fentebb irtak többen azt én is próbáltam és ilyenkor hirtelen ami eszembe jut elmondom neki tehát mondjuk max fél-1 óráig kitartanaka témáim és utánna jönnek a kínos hosszabb csendek vagy szünetek és ezután már nem nagyon tudok mit beszélni az illetővel, és később se, max a napi dolgokat ami kb 5 -10 perc és így ennyi( egész napra) amúgy kínos csend vagy max pár szavas dolgok.

Sose értem miről tudnak mások egész nap beszélgetni főleg minden nap egy munkahelyen amikor ugyan azokkal vannak együtt több órát.

dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
De régi kérdés már 😃
dec. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Luca Panna válasza:
Szia, nekem is ugyan ez a problémám, nem tudtam mi a problémám, még most sem tudom igazán, az emberekkel való kommunikáció nehezen megy, főleg a korosztályommal,de csomószor maradok én is csöndben , mert nem tudom mit kéne mondani, ha meg odamennék bárkihez, akkor az olyan fura lenne számomra, pedig tudom hogy el kéne kezdeni beszélgetni, mert így csak magányos leszek.
febr. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!