Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Én most maganyos vagy depressz...

Én most maganyos vagy depresszios vagy mi vagyok? Vagy mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Egyre erosodik bennem ez az erzes regota es mostmar egy ideje teljesen erzem...gimis vagyok a szuleim nemreg valtak el egy kisvarosban elek es normalis boldog eletem lehetne aprobb gondokkal mint mindenkinek...de engem mar nem tud nagyon erdekelni itt semmi..a barataimbol elegem van nem erzem jol magam veluk,a bulik nem az igaziak,serules miatt a hobbim abba kellett most hagynom es a csaladom zuros es altalaban borzasztoan erzem magam veluk..ha hetvegenkent delutan felulok egy buszra elmegyek pestre(itt lakom a kozeleben)mas emberek koze ahol nem ismernek ott kicsit jobb de ott megjobban erzem a maganyossagot...mi van velem? 17/L

2014. dec. 14. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most mélyponton vagy, de hidd el, hogy ez változni fog! Kitartás, mindig csak jobb lehet! :)
2014. dec. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nincs veled az égvilágon semmi baj.


Egyszerűen csak eleged van a környezetedből mert nem olyanok az emberek mint amilyen te vagy és gondolom kevesen is vannak tehát nem túl nagy a 'választék' hogy esélyed legyen újabb barátokat találni.


Az hogy bemész a városba azért tesz még magányosabbá mert látod ugyan az embereket de egyiküket sem ismered.

Ez kicsit olyan mintha eléd raknák a kedvenc kajádat csak nem haraphatnál bele.


Hát a kérdés az hogy hogy és hol tudsz ismerkedni hogy barátokat találj. Ráadásul lány vagy és a fiúk dolga lenne hogy kezdeményezzenek de ők meg inkább félősek mostanában.

2014. dec. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

KirályRobi ennyi marhaságot leírni, mint te...


Mi az, hogy semmi baja? Depressziós ez a baja. Ne menjen városba? Akkor mit csináljon? Menjen ki a mezőre?

2014. dec. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

3-as látszik hogy fogalmad nincs róla hogy mit él át


Mitől lenne már depressziós ?


Azért mert te magadból indulsz ki és azt hiszed hogy a másik is az attól még nem depressziós hanem te vagy lelki nyomorék.


És hol olvastad hogy azt mondtam hogy ne menjen városba ?


Azt mondtam hogy az ismerkedést kell megoldania.


Ha még olvasni sem tudsz akkor mit keresel itt ?


Remélem nem vetemedsz arra hogy még tanácsokat is osztogassál valakinek.

2014. dec. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hú de kemény valaki. Kevesen nyalnak úgy a lány kérdezőknek, mint te.:D Megdugni nem fogod, ne fuss felesleges köröket.:D


Neked aztán magyarázhatnám, hogy a depresszió a befele fordulásból indul és főleg olyanokat érint, akiknél belső családi problémák is vannak, mint a kérdezőnél. De te ehhez annyit értesz, mint Pákó az űrkutatáshoz... Ne csak a farkad vezéreljen, hanem kicsit művelődj is hahahaa....

2014. dec. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem tudom miből gondolod hogy érdekel a véleményed mikor azzal is problémád van hogy elolvasd és értelmezd amit írok
2014. dec. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

kitartást! el fog lassan múlni az örökös rossz kedved, meglátod majd.. vagy megunod, vagy megoldódik magától.. rossz környezetben vagy szerintem, vagy csak nem találtad meg a megfelelő társaságot..

nem mondanám, hogy hasonló a bajunk.. de nekem is bajom van a magányossággal. de szerencsére most kezd nekem eltűnni ez a magány érzet :) amúgy 19/f

ha van kedved írj privit nyugodtan.. ha szeretnél erről beszélni :)

2014. dec. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
KirályRobi felénk olyanok ássák az árkokat és ültetik a fákat, mint amilyen te vagy.
2014. dec. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hívd fel az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes hívószámon. Eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile számról, utcai fülkéből is.
2014. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszokat...az itthoni problemakon nem tudok valroztatni es el sem mehetem innen..ahol annyira egyedul erzem magam de kitartok koszi a batoritast:)
2014. dec. 17. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!