Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Én most maganyos vagy depressz...

Én most maganyos vagy depresszios vagy mi vagyok? Vagy mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Egyre erosodik bennem ez az erzes regota es mostmar egy ideje teljesen erzem...gimis vagyok a szuleim nemreg valtak el egy kisvarosban elek es normalis boldog eletem lehetne aprobb gondokkal mint mindenkinek...de engem mar nem tud nagyon erdekelni itt semmi..a barataimbol elegem van nem erzem jol magam veluk,a bulik nem az igaziak,serules miatt a hobbim abba kellett most hagynom es a csaladom zuros es altalaban borzasztoan erzem magam veluk..ha hetvegenkent delutan felulok egy buszra elmegyek pestre(itt lakom a kozeleben)mas emberek koze ahol nem ismernek ott kicsit jobb de ott megjobban erzem a maganyossagot...mi van velem? 17/L

2014. dec. 14. 23:25
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ha van kedves, gyere el egyszer egy baptista ifi alkalmunkra.
2014. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!