Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fiatalok, ki tölti még egyedül...

Fiatalok, ki tölti még egyedül a szilvesztert?

Figyelt kérdés

Bár kissé cikinek tartom, de idén több mint valószinű hogy egyedül fogom tölteni, itthon a szilveszteremet. Voltam hivva egy házibuliba, de nem tud most izgatni a dolog, az elmúlt bő fél évem pocsék volt és fárasztó és nincs kedvem jópofizni más arcokkal, új emberekkel...


Ti hogyan szilvesztereztek? Gondoltam valami magánprogramra, de őszintén, nem jutott eszembe semmi.

Most nyugi kéne.

19 éves lány vagyok amúgy.


2014. dec. 15. 19:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Én egyedül fogom. ha van kedved találkozhatunk éjfélkor egy megbeszélt helyen! :) Tudom, hogy jobb lenne magányosan, de pár üveg pezsgő után megjönne a kedved az élethez :)
2014. dec. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

A nagymamámmal fogom tölteni, mint mindig. Nyolc óra tájt koccintunk, majd alszunk. De én ezt így szeretem! :)

21/L

2014. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Én minden szilveszterem itthol a szobámba töltöm mert magány az életem
2014. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 piriiiii ***** válasza:
45%

De, ha Neked jó így, és nincs kedved jópofizni, miért tartod cikinek?

Amúgy még nem tudom, mi lesz, hát hol van még a szilveszter? :D

2014. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Észrevettem bizonyos társadalmi elvárásokat a fiatalok körében, és köztük van (kötelező módon sajnos) hogy bulizni kell a fitaloknak, folyton inni és a többi és a többi. Jó, a buli elmegy ritkán, vagy van akinek nem fér bele, mert nem az a bulizós tipus, de azt általában ki is tiltják sok társaságból vagy simán nem állnak vele szóba.


Nálam is ez a helyzet, nem vagyok az a partyarc, ritkán elmegyek, de nem érzem át a feeling-jét... És nincs nagy kapcsolatköröm sem, ez a másik amit a nagymenő fiatalok néznek...

2014. dec. 15. 20:02
 6/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet én is egyedül fogom tölteni bár én már 23 éves vagyok.

Tavaly voltam bulizni a barátnőkkel de nem jött be.

Most nincs kedvem oda menni nem is az én világom de itthon ülni sem jó.

Talán kimegyek az utcára vagy a városba egyedül nézelődni még az is jobb mint ülni itthon.

2014. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én 30 vagyok,de lehet a karácsonyt is egyedül töltöm.:/
2014. dec. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Egyedül, 29F. Engem nem izgat, régóta így megy ez. Nem rajongok a legtöbb ember társaságáért, ráadásul a bulizást sem tudom átérezni, pedig korábban próbálkoztam vele rendesen, de inkább csak teher volt.
2014. dec. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

nem ciki egyedül tölteni a szilvesztert.. :) én is töltöttem már egyedül, és úgy is jól éreztem magam :D

de messze van még szilveszter.. miért gondolod ugy hogy mindenképp egyedül leszel majd?

ha van kedved irhatsz privátot :) jo volna beszélni valakivel. 19/f

2014. dec. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ennyi lány közül valaki sétálhatna egyet velem Szilveszterkor.:) 26/F
2014. dec. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!