Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is így van középiskola...

Más is így van középiskola elvégzése után, hogy egyedül van?

Figyelt kérdés
A középiskolában elég visszahúzódó voltam,12.osztályban már próbáltam megváltozni,ami jól is ment,de elballagtam és azóta megint egyedül vagyok.Barátaim nagyrészt kollégiumban voltak,úgyhogy velük már nem tudok találkozni.Ha találkozok is valami ismerőssel akkor is csak köszönünk és ennyi.Most kb. egész nap itthon ülök és halálra unom magam,ha mégis elmegyek valahova akkor is csak egyedül vagyok,ezért már semmihez sincs kedvem.Elsősorban barátnőt szeretnék,de nem tudom hogy hová,merre menjek...Mit csináljak?Van még valaki így?

2014. nov. 24. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha tanulsz, akkor ott újra megismerhetsz embereket. Vagy ha dolgozol, akkor ott is.

Ha csak otthon ülsz, úgy valóban elég nehéz ismerkedni, barátkozni.

2014. nov. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg OKJ-n vagyok,de már ehhez sincs kedvem,az osztályomon kívül senkit nem ismerek.Dolgozni meg nem tudok,mert nincs érettségim,meg munka sincs...
2014. nov. 24. 12:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen időszakom, olyankor sokszor elmentem tesvéremmel és az ő baráti társaságaval szórakozni, s általuk megismertem másokat is. Unokatestvéremmel is volt hogy elmentünk csavarogni és megismertünk új embereket.
2014. nov. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor tanulj, tedd le az érettségit. Ha közösségbe jársz, akkor adott a lehetőség az ismerkedésre is.
2014. nov. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nálam általános után volt ugyanez, 0-ztam a baráti köröm...középsuli után 1-2 haver maradt suliból, de volt máshonnan...OKJ után max netes beszélgetések volt osztálytársakkal, ott se folytam nagyon bele a társasági életbe...de van egy jó megoldásom új emberek megismerésére...netes játékok...legjobb barátomat is neten ismertem meg...pár éve majdnem minden éjszaka skypeon beszélgetünk, általában 2-6 óra/este...személyesen havi 1-2x találkozunk...neten keresztül játszunk, dolgozunk együtt (otthonról végezhető fizetős munka közösen!)...szóval ha minden kötél szakad és van rá hajlamod (unalom űző + sok új embert ismerhetsz meg) akkor játssz netes játékokkal :) pl: WOW, GTA SA-MP...


21F

2014. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én érettségi után éreztem azt amit te.

Viszont lett munkahelyem ahol sok haverság kialakult és onnan lett legjobb barátnőm:) akivel mai napig elválaszthatatlanok vagyunk.


Vmi sport,hobbi,suli,munkahelyek ezeken a helyeken lehet ismerkedni,barátságokat kötni.

2014. nov. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Én is így voltam vele, és sajnos így is vagyok, azóta sajnos a fősulin sem alakult ki gyakorlatilag semmi, a régi társaság nálam is, gyakorlatilag szétszéledt.
2014. nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!