Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik egyedül töltik az ünnepek...

Akik egyedül töltik az ünnepeket, azok miért döntöttek így vagy miért alakult így nekik?

Figyelt kérdés
Légyszi komoly válaszokat, különben lepontozok kegyetlenül és kort meg nemet is írj.

2014. dec. 22. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom, inkább így alakult az életük, nehezen képzelem el, hogy bárki direkt csinálná. Vagy lehet, hogy direkt kimutatja valaki, hogy inkább van egyedül, mint az utált ismerőseivel. Én ezeket tudom elképzelni. Kort-nemet nem írok, mert nem rólam van szó.
2014. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hercegnő_: ) ***** válasza:

Mondjuk a párom is egyedül töltené,a szülei elváltak,anyukájával és a tesójával él,vagyis nem kimondottan,mivel ők Németo.-ban dolgoznak,igy hát egyedül muszáj,hacsak nem dönt úgy hogy a nagyszüleinél lesz.

Sajnos dolgozik,kivéve ezen a két napon nem,de nem tud emiatt eljönni,igyis költséges volna és a két nap túl kevés is lenne,nem éri meg,ha a pénzt nézzük,ha pedig érzelmileg akkor jó volna persze,ha itt lenne.

Kicsit lehet önzőség a részemről,hogy nem vele vagyok,hanem a szüleimmel,de eddig a 3 éveben mindig ő jött el hozzánk karácsonyra,én pedig imádok ilyenkor itthon lenni és rosszul érezném magam,ha nem lehetnék itt.

Lennék én vele is,de mégiscsak,az itthon családi hangulatot most képtelen lennék itthagyni és ő sem haragszik,sőt még meg is kért,hogy maradjak csak itthon.

2014. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mert gátlásos, szóltan ember vagyok, és családi balhék miatt teljesen bezárkóztam. Nem lakom egyedül, az apámmal meg a bátyámmal, de az apám a nőjénél van, bátyámra meg nem vagyok kíváncsi, mert annyi szemét féregséget csinált, hogy öt utálom. Anyám és a nagyszüleim meghaltak.

26F

2014. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Hercegnő_: ) ***** válasza:
Lemaradt..Ő 21/f,én 18/l
2014. dec. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért alakult igy az életem,mert gyakori függő lettem,és kisem mozdulok soha, és itt csak leépül az ember..
2014. dec. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs se kutyám, se macskám. Csak egy görények aki a mindenem. Mivel sokat dolgozom igy szabit nem tudok kivenni max egy- két napot egy évben. Ezért ha van lehetőségem, akkor pihenek. Nekem többet ér egy jó pihenés, mint egy félig emlékezős party. Tudom igy silányabb, szürkébb az életem, de néha pihennem is kell. Mellesleg egyedül nem is sok kedvem van semmihez, az meg hogy valami buliban össze szedjek valakit az már nem pálya. Buktam eleget. Az ünnep is csak egy nap. Majd eltelik.
2014. dec. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ma 19:53


Hogy érted hogy buktál eleget?

Rád mászott a sok pénzéhes liba?

2014. dec. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Mert elég volt a nőkből egy életre. inkább élem az életemet egyedül, nyugodtan, kiszámíthatóan! Kiszámíthatatlanságra nincs szükségem!
2014. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

30/L

Nincs párom, nincs családom, barátok vannak, hozzájuk 25 ill 26 délután átugrom. Ma egyedül vagyok itthon, borzalmas, már szétbőgtem az agyam párszor a nap folyamán. De azért adtam magamra, van fám, dekorációk, fények, bejgli... Csak mindezt egyedül "élvezhetem". Pocsék a hangulatom. Kommenteljetek, olvasom tovább :)

2014. dec. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Külföldön vagyok, egrészt aránylag sok pénz hazamenni, másrészt november elején voltam és január közepén mennem kell különféle okokból. :) Így nem fogok kb kéthetente hazajárni az országba. 30/N-nek meg küldök egy kacsintást ;)
2014. dec. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!