Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az lányok, nők,...

Miért van az lányok, nők, hogy amikor egyedül járok-kelek az utcán, akkor kevés nő néz meg, de ha női társaságban megyek akkor még jól meg is néznek? Elég kellemetlen dolog szerintem.

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:

A nő miatt.

Az a férfi, aki nővel megy, valószínűleg sikeres, tehát érdemes megnézni.

2013. okt. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a pszichológia mögötte, hogy ha lányokkal mész akkor az már referencia a többi számára, hogy megfeleltél azoknak akikkel éppen vagy. Ugyanúgy amikor barátnőd van, ha neki elég jó voltál, többi lány azt gondolja hogy akkor nekik is megfelelnél. Nagyon ösztöni szinten működnek az emberek még manapság is sajnos.
2013. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem téged néznek, hanem a nőt. Ha rád néznek, az azért van, hogy lefitymálóan tudomást vegyenek róla, hogy ez a csaj is egy lúzerrel jött össze, nem konkurencia, éljen.
2013. okt. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 .. minő pozitív a világképed :D
2013. okt. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De kedves hármas, engem néznek...
2013. okt. 10. 22:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Ha egyedül megyek valahova, szórakozni, vagy akár csak a hétköznapokba, emberek közé, töredéke azok száma akik felfigyelnek rám, mint ha egy lánnyal az oldalamon látnak.

Valószínűleg a megfelelés tudat alatt, mint itt írták páran. Ha egy nő van melletted, sokkal határozottabb, férfiasabb, dominánsabb benyomást keltesz, mint egyedül a rengetegben. :)

2013. okt. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, a csajt nézik. :D
2013. okt. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem akkor szoktak megnézni a nők amikor pasival vannak. Pff nem is értem.
2013. okt. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!