Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézegethet a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézegethet a barátnőm titokban szexpartner kereső hirdetéseket?

Figyelt kérdés
4éve élek együtt a barátnőmmel, úgy érzem rendben vagyunk és szexuális életünk is nagyon ott van, de az elmúlt hónapokban újra és újra a böngészési előzményeink között több szexpartnerkereső oldalra is felfigyeltem, amiket biztos nem én néztem meg. bordello.hu , szexapro.com stb. Hogy kérdezzek rá nála, hogy miért nézeget ilyen oldalakat?

2013. okt. 14. 13:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezés helyett inkább elégítsd ki rendesen....
2013. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Lehet azt hiszi fenn vagy.És kíváncsi.
2013. okt. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, te nagyoneszes
2013. okt. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Mint írtam, rendben van a szexuális életünk, nagyon is!

Ki szoktam rendesen elégíteni, és elég változatos módon is!

2013. okt. 14. 13:22
 5/19 anonim ***** válasza:
4%
Ne pontozz le kérlek.Én őszinte leszek. Költözz el,vagy ha van pénzed magánnyomozó,és kiderül a turpiszság.Sajnálom öregem ez van . :(
2013. okt. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, az a legegyszerűbb. Nyilván arra gondol az ember, hogy ő keres magának partnert. De más is lehet. Jobb tisztázni. Lehet, hogy azért nézegette, mert hallotta, hogy valami ismerős fent van és meg akarta nézni, hogy igaz-e.
2013. okt. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
munka miatt nézi
2013. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

Lehet kiakarja próbálni egy lánnyal..


Persze téged kihagy belőle..

2013. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Na ez szerintem hatalmas butaság.Mármint hogy ismerősét nézegeti.Legegyszerűbb ha lebuktatja.Ne kérdezze meg mert ha csalja ugy is hazudni fog.Lehet leszbikus hajlama is van.Sok nő van igy tudomásom szerint.A véleményem akkor is az,hogy tüzetesen járj utánna barátom,és buktasd le.Lehet fáj az igazság,de hosszu távon belátod megéri.Inkább most mint 10 év mulva
2013. okt. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 thomas cook válasza:
Nem lehet az kedves utolsó csontváz, hogy a barátosnőd pont a bordello.hu-n hirdet? Mindent tudsz róla?
2013. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!