Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek melyik a jobb...

Mazsa97 kérdése:

Szerintetek melyik a jobb fajta társ kereső oldal? Olyan ami viszonylag olcsó? (komoly kapcsolat keresőknek! )

Figyelt kérdés

Az elittársat néztem, de az nagyon drága. (szerintem)

Még a randivonalat ismerem és kb ennyi is.Jól jönne kis segítség. L/47-nek.



2014. dec. 31. 10:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Love.hu-n pasikén 2 hónapig voltam kiemelt, ez hozott 11 látogatót és 0 levelet.

Ki volt töltve az adatlapom, és kép is volt fönt.


Fake kitöltetlen női profilom 1 nap alatt kapott 12 levelet 320 látogatót 42 flörtöt."


pontosan erről beszéltem.

itt kőkemény versengés megy, és ne legyen illúziónk, a házas 30-50es gazdag hapik elhalásszák a 20as lányokat a fiúk elől. 24 évesen meg reális 16 évesnél próbálkozni, miközben a nőknek kb 25 felett kezd el kialakulni a személyiségük, már ha lesz olyanjuk.

2014. dec. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nézz körbe itt, de túl sok időt ne állj bele
2014. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát nem is akarnám fel venni a versenyt 20 éves nőkkel, mert értelmetlen és ők teljesen más kategóriák. Másrészről, szerintem attól, hogy valaki 47 még kereshet társat vagy párt és nem muszáj elfogadni minden pasit ami jön. Pláne nem ha 47 évesen 37-nek nézek ki. És nem is olyan fajta kapcsolatot keresek, mint a 60-as pasik a 20 éves k*rvákkal. Köszönöm.
2014. dec. 31. 15:18
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nő létedre könnyebb lesz találni palit, de a többség úgyis leginkább amiatt fog keresni... de ha írsz egy jó bemutatkozó szöveget kiemelve a céljaiddal, ak némileg kevesebb olyan lesz.

Főleg ha 37-nek nézel ki, még jobb :))

2014. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Jobban jársz, ha a helyi újságban adsz fel 1200ért hirdetést!

Ezek az oldalak úgy vannak konfigurálva, hogy fizess és kamu érdeklődések vannak, hogy még többet fizess!

Én már a regizés utáni érdeklődő, fénykép kérésnél megírtam a csajnak, hogy azért sem fogok fizetni. Hogy bebizonyítsa, hogy érdeklődése valós, áttértünk emailra. Ahol is a nyolcadik levél után derült ki, és ezt be is ismerte, hogy csak azért kezdett udvarolni, hogy visszaszédítsen az oldalra! Egyik oldal üzemeltetője sem hülye, általában mindnek van diplomálya! Az oldalakat a saját megélhetésük (meggazdagodásuk) céljából tartják fent, nem pedig a te jobblétedért. Ez erre az oldalra is érvényes!!!

2014. dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

En egy ideig a parom.hu-t hasznaltam, talalkoztam eloben is 7-8 fiuval, de egyikbol sem lett vegul semmi.

Par napja letoltottem a Tindert, eredetileg szexpartnerkeresonek talaltak ki, de itthon nem annak hasznalja a tobbseg, hanem rendes kapcsolatot keresnek. Szerintem egy probat meger, nagyon egyszeru es ingyenes. Ha nem jon be, akkor letorlod egy perc alatt :).

Sose ertem miert gondolja mindenki hogy olyan konnyu "eloben" normalis tarsat talalni. En 37 vagyok, nem jarok mar bulizni, a barataim tobbsege csalados, eleg nehez uj embereket megismerni egyedul. Es nem arrol van szo hogy nem talalnek magamnak pasit ha barki jo lenne, probalkoznak kollegak is, de nem talalkoztam senkivel evek ota aki igazan erdekelt volna es szabad lett volna. Csak azert meg nem fogok osszejonni valakivel hogy ne legyek mar egyedul.

2015. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!