Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem vagyok trendi akkor...

Ha nem vagyok trendi akkor számkivetett leszek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jó fej. Nem vagyok vicces, érdekes, szóval nem vagyok trendi. Az olyanok mint én sekélyes, unalmas életet élnek, ezért az év utolsó napja is az lesz számukra.
2014. dec. 31. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
26/F?
2014. dec. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én jól nézek ki és anyagilag is jól állok, mégis ebben a helyzetben vagyok.A nevelésünket rontották el a szüleink.
2014. dec. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehet így felfogni? Hogy lehet azt mondani, hogy akkor én most sekélyes és unalmas életet fogok élni? Attól, hogy szerinted(!) nem vagy érdekes, vicces stb., még valamilyen csak vagy. Igenis lehetne színesebb az életed, de te nem is akarod, hogy az legyen, mert te is olyan vagy, aki azon gondolkodik, hogy ki "trendi", meg ki nem.
2014. dec. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, készülj! A cserépszavazáson most döntenek, hogy száműzzenek-e.
2014. dec. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább örülj annak, hogy az ostoba birkák nem engednek maguk közé! :) Mit vesztesz evvel? :) Hát nem önmagadat... ;) (Ők igen!)
2014. dec. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 20:27

Mondasz v mit :)

Jobb kedvem lett!

2014. dec. 31. 20:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, a válaszoló hülyeséget írt. A vicces, érdekes emberek miért lennének birkák? Nem azok.

Trendi én sem vagyok, de elég jó a humorom, van stílusom, és nem élek se unalmas, se sekélyes életet. Jó életem van, sok baráttal, pedig se gazdag nem vagyok, se divatos.

2015. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!