Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehetetlen amire varok?

Lehetetlen amire varok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 19 eves vagyok. Kulfoldon elek, keves a magyar csaj itt. Az itteni nyelvet nem beszelem, szoval az ismerkedes kizarva. Ilyen esetben gondolom feleslegesen varok a tokeletes csajra, meg ha valami kulfoldi ram is nyomulna le kellene raznom, mert a kommunikalas se menne vele olyan szinten amilyet egy kapcsolat megkovetel. Szerintem jogosan erzem, hogy az eletem ilyen esetben teljesen kilatastalan. Valtoztatnek, de nem tudok. Tippek esetleg velemenyek?

2015. jan. 3. 01:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem tanulod meg a nyelvet?
2015. jan. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Tanuld meg a nyelvet és probléma megoldva.


Első körben mondjuk találj barátokat, máris megtanulnál alapszinten kommunikálni.

2015. jan. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem lennék a helyedbe, de tuti találnék ottani magyart meg a nyelvet is megtanulnám és nem lenne probléma.
2015. jan. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha sokáig leszel még ott, a szabadidődben egyértelmű hogy nyelvet kellene tanulnod.

Szerintem te is tudod hogy ez a megoldás.

2015. jan. 3. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Ez is csak kifogás,az igaz szerelemhez nem kell beszélni,mert a "sziveddel látod" a másikat és megérted,elég egy összenézés..
2015. jan. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak tanuld meg a nyelvet. Én is külföldön élek, és azt hittem soha nem fog sikerülni megtanulnom a nyelvet és ezért barátaim sem lehetnek (mondjuk én most nem párkapcsolatra gondoltam). Ennek ellenére már egész jól beszélem a nyelvet és tudok a körülöttem lévő emberekkel rendesen kommunikálni. :) Csak figyeld meg ahogy mások beszélnek egymással, a kifejezéseiket, és gyakorold a nyelvet azzal, hogy beszélgetéseket kedvezményezel. Egy idő után pedig egyre jobban is fogod tudni majd beszélni a nyelvet és nem kell ilyenek miatt aggódnod többet. :)
2015. jan. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Manócska1 ***** válasza:
szerintem is tanuld meg a nyelvet
2015. jan. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tiszta szegyen, de szuletesem ota itt elek, megse tudom a nyelvet. A nyelvbol van erettsegim a suli miatt, de nem erzem ugy, hogy az eleg lenne ahhoz, hogy ismerkedni tudjak.
2015. jan. 4. 14:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért nem jössz haza???
2015. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha te is ott élsz magyarként, nincs ott valami magyar kolónia, ahol ismerkedhetnél?
2015. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!