Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehetetlen amire varok?

Lehetetlen amire varok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 19 eves vagyok. Kulfoldon elek, keves a magyar csaj itt. Az itteni nyelvet nem beszelem, szoval az ismerkedes kizarva. Ilyen esetben gondolom feleslegesen varok a tokeletes csajra, meg ha valami kulfoldi ram is nyomulna le kellene raznom, mert a kommunikalas se menne vele olyan szinten amilyet egy kapcsolat megkovetel. Szerintem jogosan erzem, hogy az eletem ilyen esetben teljesen kilatastalan. Valtoztatnek, de nem tudok. Tippek esetleg velemenyek?

2015. jan. 3. 01:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Bátyám Usa-ban él, ott ismerkedett meg a feleségével, aki kubai, egyáltalán semmilyen közös nyelvet nem beszéltek, mikor megismerkedtek, így volt ösztönzés mindkettejüknek, hogy megtanuljanak angolul... 10 éve vannak együtt, és 3 gyerekük van...
2015. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!