Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Miért vagyok ennyire szerencsétlen és boldogtalan?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Egy pár éve az életem egyre rosszabb. Először nem vettek fel egyetemre. Gondoltam semmi baj majd megyek dolgozni vagy megpróbálom megint. Utána a barátaim elhagytak már nem tartjuk egyáltalán a kapcsolatatot, de azóta se sikerült újakat szereznem. Mindíg egyedül vagyok, nem tudok senkivel beszélgetni. Ezenkïvül a családom kész rémálom. Apám nincs, a testvéremmel nem vagyok jóban, az anyámnak csak akkor vagyok jó amikor a pénzem kell neki. Nem számíthatok senkire és ez nagyon rossz! Sokat gondolok arra hogy az életemnek semmi értelme. Rengeteget sírok és mindíg szomorú vagyok. Ugy érzem már nem birom sokáig. Mit csináljak?
2015. jan. 3. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Vigasztaljon a tudat, hogy a problémáiddal nem vagy egyedül. barátok lemaradozása ma már természetes.
2015. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van egy rosszabb és hosszabb ideig tartó időszakasz az életében. Ne aggódj és ne add fel, túl fogsz rajta lépni... Mindenesetre nem szabad, hogy ez befolyásolja a motivációd a fontosabb dolgokra (álláskeresés, tanulás, stb...) mert akkor csak még rosszabbá válna a helyzet, továbbromlana. A barátaid miért hagytak el? Csak úgy? Vagy mi bajuk volt veled? Mert akkor szerintem nem igazán nevezhetőek "barátaidnak". Viszont jó lenne megtudni, mert így nem tudom, hogy veled volt-e valami baj és azon kéne változtatnod vagy inkább velük... Vagy egyéb, például eléggé elfoglalt személyek, stb...

Viszont azt javaslom, hogy folytasd és keress barátokat továbbra is (tudom, hogy próbáltál már, de feltétlenül szükség lenne arra, hogy valaki meghallgasson, megértsen, beszélgessen, hogy ne legyél egyedül és magányosan és még sorolhatnám).

2015. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezeken mindenki àtesik,ne ess kétségbe!!Hidd el..jellemzô az emberekre a cserben hagyàs,mindenki àtéli naponta többször...

Ami most eszembe jutott te ne légy ilyen önzô...a segìtségnyújtàs viszont örömet okoz,fôleg ha viszonzatlanul adsz...a szeretet örömet ad,és a figyelmesség,akit nem érzel érdemesnek azzal ne is àllj szóba..keresd önmagad,és ami örömet okoz...feküdj rà a hullàmra,és ne ereszd le a kezedet!jah és keresd Jézust;)Buék 365üres lapod van ìrj!!

2015. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátkozunk?
2015. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg Pécsi vagy barátkozhatunk, interneten nem látom értelmét. Nekem sincsenek barátaim.
2015. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2015. jan. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is kifogytam a barátokból, de teljesen, mindenki külföldre ment, és mindenki máshová... én is kimentem az usa-ba, de 3 hónap után visszajöttem, mert rájöttem, hogy pár nélkül ott is ugyan olyan szar, ott meg, ahol még nyelvi nehézségeim is vannak, annyi esélyem sincs párra találni, mint itthon.
2015. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!