Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem kedvelnek az emberek?

Miért nem kedvelnek az emberek?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy változzak meg, de hogy? Már nagyon sok embernek próbáltam megfelelni, nagyon sokféleképp, de így sem ment...már próbáltam önmagamat adni, normálisan viselkedni, de még így se kedvelt meg senki... Persze van néhány barátom, de azon a 2- 3 emberkén kívül senki... Mikor ők elfoglaltak nincs kivel elmennem egy szórakozóhelyre...stb. Segítsetek!! Mit csinálok rosszul? Nagyon elvagyok keseredve...:((

2015. jan. 5. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:

És mit mondanak miben kéne változnod?

Nem kell megfelelni mindenkinek!

2015. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Általában azt mondják legyek normálisabb, vagy komolyabb. Meg sokszor hallok csak annyit, hogy ne legyek ilyen...mintha azt akarnák eltörölni, amilyen vagyok. :(
2015. jan. 5. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennyi alapján nehéz ezt megmondani... Mégis mi a normális? Ez így elég tág.

Komolyabb? Na ez pl. nálam azt jelenti, hogy ne humorizálj.


Ha be akarsz illeszkedni egy csoportba akkor próbálj meg olyasmivel foglalkozni mint ők, hogy legyen közös beszédtéma.

2015. jan. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Így tényleg nehéz megmondani mi lehet a baj. Hogy viselkedsz ami nem tetszhet másoknak?
2015. jan. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok. Tegnap beszéltem egy ismerősömmel, aki azt mondta kitűnök a tömegből (jó értelemben) és ez zavarja másokat.
2015. jan. 7. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!