Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kedvelnek az emberek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kedvelnek az emberek?

Figyelt kérdés

Gimibe míg jártam, szinte sosem voltak barátaim, mindig egyedül ültem. Vagy ha volt is valaki az sem barát volt. Pedig én mindig próbáltam valakihez ragaszkodni, de még sem vettek figyelembe sem. Egy lánnyal megbeszéltük hogy egymás mellett fogunk ülni, erre fel más ült mellette szeptembertől. Azt mondta hogy összevesztünk, pedig nem is volt köztünk vita. Amikor meg már azzal a lánnyal veszett össze utána már jó voltam neki. Igaz kis csendes, magamnak való vagyok, de kevesebb és normálisabb emberek társaságában jobban megtudok nyílni. Igaz ennek már vége, mert nem járok gimibe.

Nem tudom mi de nálam valami kiváltotta az alacsony önbizalmat. Egész egyszerűen a legtöbb embernél rosszabbnak látom magam. Ha a Facebookra rakok ki képet azt sem sok ember lájkolja, ebből is látszik hogy nem kedvelnek az emberek.

Volt már munkahelyem ott sem éreztem hogy annyira csipáznának.

Párkapcsolataimban szintén szerencsétlen vagyok. Nem sokáig tartanak a kapcsolataim, és igaz nem mindig, de általában velem szakítanak. De indokot nem mondanak miért. Pedig én alkalmazkodtam hozzájuk.


2014. szept. 2. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
a visszahúzódó, csendes embereket senki sem szereti. aki mást mond, az kamuzik.
2014. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Írna még vki választ?
2014. szept. 2. 21:09
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy partiállat, sőt visszahúzódó vagyok. Az osztályba, ahova járok, egy meghatározó személyiség vagyok. Úgyhogy első erre az állításodra rá is cáfolnék.
2014. szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ismernem kellene téged, hogy tudjak segíteni. Emiatt rossz a gyk, mert nem ismerjük a másikat.
2014. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Mert szeretnek szenvedni, és szeretik ha olyan van mellettük, aki hangoskodó, agresszív, és lehetőleg bántja őket. Ez van. Fogadd el, hogy te normális vagy, és kezdj el valami olyat, amivel valamit el is érsz az életben. Köszi.
2014. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy így ismeretlenül nehéz válaszolni a kérdésemre, de azért megpróbálnátok?
2014. szept. 2. 21:27
 7/12 anonim ***** válasza:
légy határozott !
2014. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajna én nem tudok segíteni, de mintha én írtam volna ki a kérdést... :/ Nem vagy egyedül ezzel a problémával.. Ha megtalálod a választ a kérdésre valahogy, nekem is jelezd légyszi :D
2014. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én jobbnak érzem magam mint a többi ember. Ezt sosem mondom másoknak, nem szokták rám mondani hogy egoista vagyok, de titokban mégis ezt érzem. Gondolom ebből adódóan van önbizalmam, igy vannak barátaim, néha barátnőm stb. Az a filozófiám hogy legalább te tartsd saját magadat jobbnak mint a többi. Ugyanis ha még te se kellessz magadnak akkor nehéz olyat találni akinek kellenél. Viszont ha meg van ez a filozófiád rájöhetsz hogy bármit ki birsz hozni magadból, bármiből bármivé válhatsz és ez csak RAJTAD múlik. Legyél a legkülönlegesebb saját magadnak te, és mindent elérhetsz :)
2014. szept. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Abból amit írsz, nagyon az jön le, hogy szinte kétségbeesetten szeretnél tartozni valakihez, mind baráti mind párkapcsolati szinten. Ezt írtad így szó szerint is, meg azt is, hogy te alkalmazkodtál.. Az ilyesmit sajnos megérzik az emberek, és olyan érzésük lesz tőle, mintha rájuk akarnál telepedni. Indokot lehet épp azért nem mondanak, mert nincs baj veled, megbízható vagy, kedves stb, de néha túl sok, túl odaadó, túl alkalmazkodó, akár meghunyászkodó. Ne mindig te alkalmazkodj, és ragaszkodj az adott kapcsolathoz bármi áron. Ismertem ilyen embereket, és sokszor épp ezzel taszítottak el maguktól másokat, annak ellenére, hogy egyébként rendben vannak.
2014. szept. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!