Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet hogy amagány és egyedüll...

Shadee kérdése:

Lehet hogy amagány és egyedüllét annyira átformál valakit hogy "elfelejt" kezdeményezni?

Figyelt kérdés
4évig voltam kapcsolatban, nem ismerkedtem más lányokkal, de most hogy már egyedül vagyok, nem igen tudom hogyan is kezdjek hozzá. A barátaim unszolnak bulikban is hogy menjek oda a lányokhoz, de én inkább a pultot választom a jó öreg vodkanaranccsal. Táncolni is csak olyan lányokkal szoktam akit ismerek és baráti viszonyban vagyunk. Lehet még nem léptem túl, és ezért nem is vágyok lány társaságára, vagy annyira beburkolóztam, hogy ideje lenne kitörni? 24/F
2015. jan. 6. 03:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejt nem éppen a megfelelő kifejezés, én inkább azt mondanám, hogy "elmegy a kedve" és a válasz: igen, van ilyen.
2015. jan. 6. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Így van, van ilyen. Elmegy néha az ember kedve.
2015. jan. 6. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a félelem az elutasítástól. Megszakadt egy hosszú kapcsolatod valamint csak ismerős lányokat hívsz táncolni az alapja a véleményemnek. Még van bőven időd pihenni és a pulthoz is odamehet az a lány aki tetszeni fog neked. Milyen kommunikációs készséggel rendelkezel?
2015. jan. 6. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát a barátaimmal elbeszélgetek, gyakran ironizálok, és néha szarkasztikus is vagyok mellé. Jókat szoktunk beszélgetni, általában, ha a csapatban van valakinek valami nyűgje hozzám jön. Mondhatni megértő vagyok. Lehet velem beszélgetni... :D
2015. jan. 6. 10:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem elfelejtessz kezdeményezni hanem feladod ezt úgy hívják.
2015. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!