Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lehet ennek az oka? Miért...

Mi lehet ennek az oka? Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok. Idősebb emberekkel gyakran jókat eltudok beszélgetni, de a saját korosztályomban nem találom a helyem, nem tudok egyszerűen semmiről sem elbeszélgetni velük. Jelenleg OKJ-s képzésre járok, de sokszor az osztályban nem értem, hogy órán min nevetnek, nem tudom a sok hülyeséget tolerálni (csörög órán a telefon, nem tudjuk lenémítani, de röhögünk rajta meg ehhez hasonlók). Nem ül mellettem senki sem. Ha oda ülök vki mellé az talál okot arra, hogy elülhessen. 1x egyik órán olyan kérdés is elhangzott, hogy ha bemegyünk egy boltba vásárolni, tudjuk-e előre, hogy mit fogunk venni, itt is kiderült, hogy kilógok a sorból, mert csak egyedül én írok bevásárlási listát. Azt se értik sokan, hogy miért ismerek ki inkább bármilyen gépet (autó, Pc, notebook, stb.) és ha elromlik veszem meg magam az alkatrészt és javítom meg. Ennek az oka am. az, hogy nem szeretek szervizre/szerelőre várni és ráadásul a várakozás után még fizetni is úgy, hogy lehet, hogy használt alkatrészt kapok új árért. Eléggé spórolós vagyok ami miatt állandóan még a szüleimmel is össze veszek.


Nincsenek barátaim és nem akar velem senki sem barátkozni. Egy lánynak se tetszettem még. Hogyan tudo mindezen változtatni? De gondolom ha vki ronda azon sehogy sem lehet változtatni.



2015. jan. 9. 22:26
 1/8 anonim válasza:
Én abban reménykedem, hogy mindenki talál magának egy párt, egy kicsit hasonló vagyok, én is szeretek idősebb emberekkel beszélgetni. Nem baj, ha nem érted a vicceket, és hogy más vagy, biztos lesz olyan, aki így fog szeretni, csak nyiss mások felé, a negatív tapasztalataidat hagyd hátra, és próbálj ismerkedni.
2015. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Biztos nem vagy ronda, ne aggódj. Küldhetsz képet h megnyugtassalak ;)

Amúgy attól még, mert kilógsz a sorból, lehetsz jó ember.

2015. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak maradj önmagad. Ha aért változol meg, hogy elfogadjanak, akkor az már nem te leszel.
2015. jan. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia!

Kicsit én is hasonlóan érzem magam, mint te. Ha gondolod, írj rám. Szívesen beszélgetnék veled :)

18/l

2015. jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A leírásodból, én egy kicsit azt szűröm le, hogy nem veled nem akar senki sem barátkozni, hanem te nézel le mindenkit körülötted, és emiatt elmarsz magad mellől mindenkit, mert másokban túl könnyen meglátod a hibát, miközben magadat piedesztálra emeled...
2015. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én is olyan vagyok ahogy leirtad, viszont észre vettem magamon aszt amit a 01-10 17:50 felhasználo írt le
2015. jan. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te most hülyéskesz? Hiszen tökéletes vagy!

Amiért nem barátkoznak Veled az azért van, mert nem vagy infantilis. Plusz: mert irigykednek, amit sose fognak beismerni, sőt tagadni fogják. A fruskákat felejtsd el, csináld a saját dolgod, ahogy eddig is. Látod vannak normális lányok is, mint a 4. válaszoló, akinek szintén fontos a jövő.

Ne tarsd magad rondának! Egy igazi férfinak untig elég, ha 1 fokkal szebb az ördögnél. Te viszont még sármosodni fogsz. Ápolt vagy és igényes. Dögleni fognak utánad:) de az értelmesek szerintem már attól is, amit írtál magadról. Van egy sanda gyanúm, hogy nem olyan nő kell Neked, aki az iskolakerülő, bőrdzsekis, cigarettát szívó fiúkra bukik, sejted miért...

2015. febr. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom az a baj hogy nem tudtunk meg rólad semmit. Lehet hogy én gondolom rosszul, de én kétlem hogy bárkit csak azért kerülnének mert saját maga szereli a gépét, spórol vagy nem nevet egy adott szituáción. Legalábbis én tapasztaltam hogy két ember azért ne fért volna meg egymás mellett mert ilyen részletekben eltérnek. Kb olyan mintha azt mondanád hogy azért nem bírnak mert te két rétegű wc papírt használsz, nem hármasat.
2015. febr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!