Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyha az ember alapvetően...

Hogyha az ember alapvetően társas szociális lény akkor miért van ennyi magányos farkas akiket ha megkérdezel akkor azt mondják, hogy nekik ez így teljesen jó boldogok, de közbe mindenki látja hogy boldogtalanok csak ők nem?

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 15:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem engem kérdezel? Megmondom én neked bátran, sz@r egyedül, baromira nem vagyok boldog, nagyon nem jó ez így. Magányos vagyok, mert butább vagyok mint az átlag (szerintem, meg az IQ teszt szerint is), másrészt nem tudok ismerkedni és nem lehet megtanítani rá. Nincs érzékem a kapcsolatteremtésre. Mint egy tólószékes aki szeretne futni, de egyszerűen képtelen rá. A saját korlátaim tartanak fogva. 24/F
2015. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!