Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok totál sikertelen...

Miért vagyok totál sikertelen a pasik terén?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hosszú lesz, de köszönöm annak, aki elolvassa.

20 éves vagyok, mindig is szerettem a fiúkat és szinte mindig "szerelmes" voltam- ami persze sosem volt igazi szerelem, de folyamatosan rajongtam valakiért, mondhatni, lételememmé váltak. Arra tanítottak a szüleim, hogy ne legyek meghunyászkodó, ne fussak soha senki után, így vártam a jelentkezőket. Jöttek is, 14 évesen lett először barátom, aztán 16 évesen. Tulajdonképpen azóta nem volt komoly barátom, mert valami mindig elromlott az ismerkedési szakaszban.

Sokszor egy ideig udvarolt valaki, aztán abbahagyta. Biztos bennem van a hiba, de az az igazság, hogy nem tudom, mit csinálok rosszul. Eljutottam arra a pontra, hogy nem tudom, mit szeretnek a fiúk és mit nem. Eddig azt hittem, tudom. Azt hittem, elég, ha adok magamra, nem vagyok buta, szeretek viccelődni. De kiderült, hogy valami mégis hiányozhat belőlem, ha nem akarnak komoly kapcsolatot. Vannak sokan, akikről kiderül, hogy tetszem nekik, de mégsem lépnek és nem is akarnak.

Az utóbbi időben számtalan csalódásom volt, úgy érzem, meg vagyok átkozva, hogy nem lehetek boldog. Nem tudom, mit tehetnék, volt már valaki hasonló helyzetben? Érdemes elmenni pszichológushoz, hátha önismereti problémáim vannak, amik meggátolnak?


2015. jan. 25. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha neten is beszélgettél olyannal, akivel ismerkedtél, de meghiúsult valami miatt, próbáld meg visszaolvasni, hátha feltűnik egy-egy furább válaszod, ami akkor, abban az élethelyzetben nem is tudatosult benned, hogy talán ezt nem kéne.

Sajnos én is ilyen "mindig szerelmes" típus vagyok, csak kellemetlenebb, mert én viszont az ellenkező nemből származom, azonban ez azt is jelentheti, hogy túlságosan rámászol valakire, esetleg ők ezt tolakodásként élik meg, ami egy idő után bosszantó lehet számukra.

De kezdetben mindenképp a visszaolvasást javasolnám, ha van rá lehetőséged, több dolog kitűnhet belőle :)

21/f

2015. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

én nem pont ilyen cipőbe járok, ugyanis engem mégcsak nem is kerülgetnek és sose volt senkim. Mondjuk önismereti és negatív vagyok magammal szemben, plusz magasak is az elvárásaim, de nem járok pszichológusnak, mondván majd elmúlik xD

Viszont szerintem nincs önértékelés problémád csak nem talál megfelelő srácot, és legyél csak önmagad, ne más kegyeit keresd meg mert nem fogod sokáig tudni fenntartani helyette jobb ha önmagad maradsz! Viszont a pszichológus helyett a sráccal beszéld meg, esetleg egy bnőddel aki ismer és ismeri a szituációkat :) remélem tudtam segíteni :)

2015. jan. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
jah előző 20/l
2015. jan. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Első: Igen, volt olyan, akivel neten beszélgettem, de úgy, hogy közben találkoztunk is. Megmondom őszintén, nem szeretek neten dumálni, mert nem látjuk egymás reakcióit és mindig félreéthetjük a másikat. Lehet, ebből is volt gond.
2015. jan. 25. 15:02
 5/16 opened paradise ***** válasza:
Vártad a jelentkezőket,de azért te is próbáltál tenni értük?
2015. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

No comment, sírtok, hogy nem kelletek senkinek, aztán kinyögitek, hogy ezen az oldalon nem ismerkedtek.


Regisztráljatok love.hu-re töltsétek ki az adatlapot, tegyetek fel képet magatokról és lehet válogatni.


A fake kitöltetlen zsírdisznó képű profilomra is érkezett 2 hónap alatt 30 levél, a topmodell csajosra meg 250 különböző levél. Szóval csak válogatni kellene, ha nő lennék, úgy, hogy a kisujjamat se kell(ene) érte mozdítani.

2015. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ez a válasz most egyáltalán nem kapcsolódott a kérdésemhez.

A neten való ismerkedést időpazarlásnak tartom, jobban szeretek valakire rápillantani és érezni azt a valamit, beszélgetni, flörtölni, minthogy egy idegen adatlapnak irogassak. Egy bizonyos rétegben mozgom és nem tudnék soha összejönni egy akármilyen foglalkozású emberrel, mert teljesen távol állnak tőlem. Az, hogy utána hogy alakul tovább, lesz-e belőle komolyabb, az már neccesebb dolog és elég összetett, itt kezdődnek a problémák.

2015. jan. 26. 00:05
 8/16 anonim válasza:

Egy bizonyos rétegben mozogsz, és nem tudsz összejönni bármilyen foglalkozású férfival?

Ez mit jelent? Szerintem erre más is kíváncsi lenne. Névtelen ez az oldal, itt nyugodtan megoszthatod, mert így csak negatív válaszokat fogsz kapni: mint például máshol olvastam, hogy "biztos fikás volt az orrod" :)

Ez olyannyira furcsa kijelentés volt, hogy lehet ez mindennek az alapja. Kíváncsi vagyok mi lehet ez a réteg, ahol már alkalmatlan párkapcsolathoz egy kőműves, asztalos, stb. Vagy egy asztalos foglalkozású férfi már buta lenne hozzád? Nem értem, kérlek ezt magyarázd meg!

2015. jan. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Tovább agyalok. Politikus? Vagy csak te is aurákat tisztítasz, meg rontást veszel le? :)

Pedig még ez sem lenne nagy szám. Bár, elég szépen és helyesen írsz - már nagyon kíváncsivá tettél, mi ez a réteg. :)

2015. jan. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Semmi extra nem volt pedig a kijelentésemben, csak olyan közegben vagyok, ami az életemet meghatározza és a hasonló érdeklődési körű emberekkel tudok kialakítani baráti és egyéb viszonyt is, őket kedvelem, velük érzem jól magam, mert megértjük egymást. Elég széles réteg, szóval nincs fiúhiány, így ez nem is befolyásolja a feltett kérdésemet:)
2015. jan. 26. 00:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!