Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Semmi kedvem tovább harcolni....

Semmi kedvem tovább harcolni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen csak masszív stressz,ahogy végzek egyből iszom valamit....külföldön dolgozom,fiatal vagyok.De nem találom normálisnak.
2015. febr. 3. 22:41
 1/6 anonim válasza:
szerintem ott kezd el hogy ne igyál...az alkoholos italok,drogok stb. mind oda vezetnek hogy el kezdesz megszeretni egy hallucinált,gond és teher mentes világot.viszont nem tartósak, mivel "felébredsz" a hatás alól..próbáld meg szebbé tenni a világodat.Kezdj el olyan dolgokat csinálni amik örömet szereznek neked, és kevesebb olyant amitől ilyen állapotba kerülsz.Az élet valószínű nem lesz könnyebb, de te döntöd el hogy mit teszel és mit nem, próbáld az élet szép oldalait látni. Könnyíts magadon azzal hogy a munkahelyed is olyasmi legyen amit szeretsz. Minimális stressz mindenhol lesz, de próbálj egy enyhébb munkahelyet keresni ahol nem ér ennyi stressz,nehézségek..(vagy menj szabadságra egy röid időre, amíg feltöltődsz):)
2015. febr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi a gond? Ha iszol, az probléma. Mi hiányzik?

Én iszonyatosan magányos vagyok, és fogalmam sincs hogyan másszak ki ebből.

2015. febr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a cél lebegjen csak előtted, hogy miért csinálod,amiért megéri


amúgy a legtöbben így vannak kint, agyondolgozzák magukat, barátok kanyarban, valaki bírja, valaki nem..

2015. febr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát ja,van benne valami első..... de tudod nem álom világban élek akkor sem,és nem halálra iszom le magam...de munka 1-2-3 sör néha rettentően jól esik.Már csak azért is sztresszes amit csinálok....egy vendéglátósnak nincs egyszerű dolga,főleg kint... de ne ecseteljük a dolgot.valamilyen szinten igazad van....nem megoldás ez.
2015. febr. 4. 00:40
 5/6 A kérdező kommentje:
3-as...... ha tudnád igazán......oké? :) valaki bírja? évek óta kint élek...kemény dió.
2015. febr. 4. 00:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp változtatnod kell.

Ha másképp nem megy, akkor más munka után kell nézned. Máskülönben hosszabb távon könnyen lecsúszva találod magad.


#2: az alkohol itt igazából csak egy tünet, a fő probléma úgy vélem, a munkahely, pontosabban az ott elszenvedett stresszhatás.

2015. febr. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!