Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Segít nekem valaki? mivel...

Segít nekem valaki? mivel semmi élet kedvem nincs

Figyelt kérdés
semmi életkedvem mivel akárkibe beleszeretek ott hagy vagy csak kihasznál és már öngyílkoságon is gondólkoztam ha van valaki aki tud segíteni akkor örömel meg halgatom
2014. nov. 5. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Az életben vannak nagyobb pofonok!

Ennyi bajom lenne...

2014. nov. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én ugyenebben a cipőben járok / jártam , nekek megszületett a megoldas. lelépni magyarországról! itt csak bunkó rib..k vannak. az a kevés kivétel meg nagyon elbújt. nincs értelme itt maradni. hiába keresek x összeget 19 évesen. semmi értelme egyedul vagyok, ezért új életet kezdek máshol. de íthatsz ha gondolod kivancsi lennek te hogy eled meg ezt a sok rossz dolgot. en neha szenvedek, neha meg nevetek magamon is.
2014. nov. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem... ugye megengeded, hogy így kezdjem. Persze ez saját vélemény és jól vagyok. Ezért gondolom, hogy hiteles amit írni szeretnék.

1. Kell olyan lakókörnyezet, ahol otthon vagy, van intimitásod és békében tudsz lenni legalább néhány órát, ha úgy akarod. Persze ez akkor is nehéz, ha még szülőknél laksz és akkor is nehéz, ha nincs is lakásod. Belemehetnél egy lakókörnyezet változtatásba, légy bátor és próbálj változtatni.

A lakást jó lenne átalakítani, kidobni azt amit nem használsz és kell sok fény, jusson be bőven fény.

Kell egy munkasarok legalább, ha nincs is dolgozószoba és elkezdheted megválaszolni mások kérdéseit a gyakorikérdés hu-n.

Az a lényeg szerintem, hogy bármit is csinálsz, azt próbáld jókedvel és szivesen tenni. Ha nem megy, akkor váltani kell.

2. Lehet, hogy táplálkozási gondod van (nem számít ide most semmi elhízás, vagy ilyenek) vitaminhiányok, fehérje hiány stb. ez előfordulhat a túlsúlyosoknál is. Jó lenne a napozás, most ősszel is, szépen ki kell ülni a padra a parkban, morzsákat szórni a madaraknak.

Tehát a másokkal való törődés az szerintem a gyógyír, persze, ha nem szervi - egészségügyi a gond. Akkor irány az orvos. Ja és jó lenne beugrani egy pszichológushoz, Ő tud adni szaktanácsot, ha ez a kedvetlenség fennáll sokáig.

Vannak motivációs filmek a neten, kell nézni néhányat.. hátha bejön.

2014. nov. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Életkedv: Ha valóban az öngyilkosság is megfordult a fejedben, akkor neked szakemberre van szükséged. Keress fel egy pszichológust és biztosan fog tudni segíteni.
2014. nov. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nagyon hasznosak és némeklyiket meg is fogadom :)
2014. nov. 16. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!