Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valószínűleg elég nagy bajban...

Valószínűleg elég nagy bajban vagyok. Zavar van az agyamban/lelkemben. Pszichiáter meg ilyenek nem segít. Ön és közveszélyes vagyok. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Kezdek teljesen szétesni,nincs összhang a gondolataim és a cselekedeteim között.Kezdjük ott hogy azt hiszen zűrös családi életem volt kicsinek és a korosztály sem bírt. Kövér voltam gyerekként is csúfoltak,hogy ronda vagyok. blabla de legalább a tanulás jól ment és motivált voltam úgy éreztem na én megmutatom!

Mostanra azonban kezdek szétesni, a szomorúságból eljutottam a pánikbetegségig mostmár teljes bizonytalanság,motiválatlanság és zavar jellemez. Néha belekezdek dolgokba aztán két perc múlva nem is érdekel. Az orvosira akartam menni,de most nincs kedvem az egészhez. full zakkant vagyok,szexeltem családos emberrel,cigizek,deviáns életet élek,ha van egy normális pillanatom meglepődök hogy ez mi volt? iszonyat magányos vagyok szeretetre vágyom,mindent megtennék érte,egy kis figyelemért..19/L iszonyatos lelki fájdalmat érzek,már fizikailag érzem a fájdalmat


2015. márc. 4. 22:29
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és ha picit közel kerül valaki hozzám,azt zaklatom ha nem velem törődik és zsarolom hogy megölöm, öngyilkos is próbáltam lenni,nem érdekel a külsőm semmit se haladok előre amik születésemtől kezdve megvannak szokások csak azt csinálom: fogmosás,fürdés,hajmosás,ruha,evés alvás
2015. márc. 4. 22:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem önértékelési zavarod van. Ne másoktól várd a szeretetet, mert nem fogod megkapni. Magaddal kell elégedettnek lenned, elfogadni magad úgy, ahogy vagy. El kell hinned magadról, hogy szerethető vagy. Ja, és ne drámáz ennyire...
2015. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez a zaklatás része, meg gyilkosság, öngyilkosság ijesztő lenne, pedig majdnem rád írtam, de, ha megígéred, h ezt nem teszed, akkor szívesen levelezek veled.
2015. márc. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2015. márc. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magadat szeresd, más úgysem fog szeretni. Én azt szoktam mondani, mindenkit leszarok, még a szar is le van szarva, szedd össze magad, vedd el a világtól ami neked jár, jobb lesz mint ez az önsajnálat ami csak legyengít.
2015. márc. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretném leírni hova valósi vagyok,mert nem kell a sajnálat. Nem tudom megígérni,hogy nem zakkanok meg persze egy levelezésből még nem talállak meg remélem bár ki tudja,elég magas iq-m van érdekes hogy nem tudom használni értelmesen.
2015. márc. 5. 11:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Változott azóta v mi?
2015. nov. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!