Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek normalis ez az ember?

Szerintetek normalis ez az ember?

Figyelt kérdés

Az utcank sarkan lakik egy 50 eves ember, az anyjaval. Az anyja tartja el, o a falu pletykafeszke, de beteges es mar turhetetlen modon. Nem egyszer megmondtam neki, hogy ne (szo szerint) zaklassa a kutyankat, ne etesse. Es a hab a tortan, hogy a testveremnek kell a hajat vagnia. Ez a nagyon hulye testverem nem mer nemet mondani, en meg hiaba csinalok akarmit is. Beteges az ember komolyan, nyaron telisapka, tudoig felhuzott nadrag, tudjatok tipikus ilyen 50es csoro idiota ember. Reggel 7 oratol este 7 oraig a kapujukban all, es nez, hogy szerezze az informaciot, amint mondtam beteg.

Mar igy lassan az 5. eve nagyon zavaro hatassal van az eletemre.



2015. márc. 22. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Na most, hogy kirinyáltad magad és igen, nyilván beteg az ember, már lenyugodtál?
2015. márc. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyszerű, és akkor most mi van? Az a kérdés, hogy normális-e? te is tudod rá a választ
2015. márc. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nyilván te is egy hisztis pi..sa vagy,akinek senki nem jó és mindenkibe beleköt..
2015. márc. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gublug ***** válasza:

Mindenkinek más a keresztje/karmája.

Nem vagyunk egyformák.

Elhiszem h bosszantó, de sajnos agresszióval és ócsárlással csak magadnak ártasz. Tudom :)

2015. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad kiközösíteni senkit, mert ilyenek lesznek belőlük.
2015. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!