Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkos gondolataim vannak....

Öngyilkos gondolataim vannak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátaim elfordultak tőlem. Csak egy nem ő is a jövő évet más suliban kezdi. Már semmim sincs. Komolyan elgonfolkodtam az öngyilkosságon is. Csak azért nem tettem meg mert a családom nagyon szomorú lenne. Mit tegyek? Légy szíves aki tud segítsen!
2015. márc. 22. 21:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ne tedd. Szerintem beszélhetek mások nevében akik ezen gondolkodtam már és ők mind a barátaid. Nekem is volt már ilyen gondolatom, de van egy bakancslistám és ez tart életben :D. Mielőtt távoznék azelőtt mindent ki akarok pipálni és az kb. egy hosszú élet munkája lenne megvalósítani szóval inkább te is tűzz ki magadnak célokat és azokkal törődj! Hidd el jobban fogod magad érezni.
2015. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Az öngyilkosság egy végleges megoldás egy ideiglenes problémára. Nem éri meg, hidd el. Most lehet, hogy úgy érzed, hogy rossz az életed, de meglátod, majd jobb lesz!
2015. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
2015. márc. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindig mindenki a könnyebb utat keresi. Lustaság, nemtorodomseg. Harcolj, küzdj meg azért hogy legyen valamid, ne várd el hogy csak úgy mindened meglegyen
2015. márc. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A halál elmerül a győzelemben. Íme, elárulom neked a szent titkot: A halálban nem alszunk...
2015. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A halál olyan szörnyen végleges, míg az élet tele van lehetőségekkel.
2015. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Aki "gazdag", mindene megvan, mégis vágyik még dolgokra, az szegényebb, mint aki "szegény", és nem vágyik épp semmire. Nagyon relatív a "semmim sincs" állapota. Inkább érzés, semmint valóság. Teheted a valóságoddá, belül megvan a hatalmad hozzá. Vagy kijelölhetsz más irányt. Elfogadhatod mások döntéseit, esetleg felismerheted, hogy ha már ilyen könnyen meghozták, akkor valószínűleg számodra is helyes a döntésük: nincs dolgod velük. Vagy tévedek? Akkor a Nike reklámos cucc a megoldás, ahogy mindig.
2015. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze nem úgy, ahogy ő érthette, hanem megkeresni, elmondani neki, meghallgatni, megérteni, kihozni a jót egymásból. Ahogy mindig.
2015. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Irhatsz nekem privatot. ^_^ velem is ez van monstanaban :/
2015. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Gondolj arra, hogy pl egy éhező afrikai gyerek, egy rokkant, egy vak vagy egy rákos mi mindent megtenne azért, hogy a te helyedben lehessen. Ameddig van akinek ezerszer rosszabb és nem és nem lett öngyilkos addig neked sem érdemes.
2015. márc. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!