Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak-e ezen az oldalon...

Vannak-e ezen az oldalon hívő, és segítőkész fiatalok?

Figyelt kérdés
Én egy 39 éves budapesti férfi vagyok.Azért tettem fel így a kérdést,mert tapasztalataim szerint egyedül egy hívő ember lehet segítőkész.Én nagyon súlyos állapotban vagyok,és nem számíthatok senkire.Az ún.szakemberekre(pszichiátria,modern pszichológia)a legkevésbé.Inkább csak ártottak mindig is,úgy látszik,az egy ilyen foglalkozás.Szóval,keresek egy hívő fiatalt Budapestről,aki segítene.
2015. márc. 28. 21:14
 1/8 anonim válasza:
100%
tévedsz én nem vagyok hívő de segitőkész normális ember vagyok.
2015. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan kéne segíteni?
2015. márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen segítek, ha tudok.
2015. márc. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Miért kell fiatalnak lennie?
2015. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
83%
Mi köze van a hitnek ahhoz, hogy valaki segítőkész-e vagy sem?
2015. márc. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Általában aki tényleg "megadta magát" Isten előtt, az szívesen segít bárhol, bárkin, és tényleg nem vár semmit, mert már megkapta a jutalmát. De természetesen van sok-sok jóravaló, derék ember köztünk, akiknek tényleg semmi se kell, még Istentől se fogadnak el semmit, segítenek és kész. Fiatalt meg sejtem miért keres, így a kor előrehaladtával én is szívesebben vagyok hálás olyanoknak, akik előtt még ott a hosszú élet, ha Isten is úgy akarja ugye...
2015. márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én se vagyok egy hívő ember, de segíteni szívesen segítek. Nem viszonzásért, hanem csak egyszerűen jól esik segíteni, jó érzéssel tölt el.
2015. márc. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a felajánlásokat,kedves 3/7,7/7,2/7,és 1/7-es!
2015. márc. 31. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!