Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kapott már el halál vágy?

Kapott már el halál vágy?

Figyelt kérdés
Egyetlen egy személy társaságában érzem jól magam.Barátnőm mellett.A családomban mindenki 0:24-ben panaszkodik,vitatkozik a másikkal,csak a pénz hiányáról beszélnek.Suliban a társaság nem hozzám való,szintén csak panaszkodnak,úgy mellékesen megjegyezném,amolyan alpári népség,nem én nagyzolok,csak én jobb szeretem azokat az embereket,akik a mizun meg a hétvégente hű de készre bebaszok mondatokon kívül mást is tudnak mondani.Tanácstalannak érzem magam.El vagyok veszve,hazafelé a halálon gondolkodtam,nem az öngyilkosságon,csak egy amolyan képzelődés volt. Barátnőm is jobb életet érdemel,és igazából úgy gondolom,hogy mindenki jobb életet érdemelne,de én mint egy emberke a sok közül,ehhez kevés vagyok.Hetek óta alig eszem,mert nincs miből,a testedzés is az életem,de kimerülten üres gyomorral mozogni alig tudok.Tanácsokat kérnék.Vágyom a jobb felé,de nem tudom hogyan tehetném jobbá,nem látom még az első lépcsőfokot sem.Kimerült vagyok egész nap,lelkileg-testileg.Legfőképpen időt adok magamnak,de kíváncsi vagyok arra,hogy ki mit mond a történetemre,ki mit tanácsolna. Köszönöm,ha elolvasod. 19/F

2015. márc. 31. 20:29
 1/1 anonim válasza:
Szerintem normalis ha valaki elgondolkodik a halalon...emiatt nem kene aggodnid. A tobbit illetoen pedig gondold at az eletedet, hogy mit is szeretnel magaddal kezdeni. Vallalj valamilyen reszmunkaidos allast es akkor lesz egy kis elfoglaltsagod es penzed is.
2015. márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!