Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan állnak a H&M-nél a...

Bori7 kérdése:

Hogyan állnak a H&M-nél a kisgyerekes munkavállalókhoz?

Figyelt kérdés
Gyes mellett szeretnék visszamenni dolgozni, beadtam a pályázatom a H&M-hez, részmunkaidős eladói pozícióra.

2015. jan. 13. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem leszel állandóan táppénzen, nem azt fogják tőled hallgatni, hogy a gyerek miatt kések, a gyerek miatt hamarabb kell mennem..., akkor semmi megkülönböztetés nem ér.

Ha viszont állandóan azt hallják, hogy a gyerek miatt nem végezd rendesen a munkát....., akkor nyilván nem fognak örülni...

2015. jan. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, én is gondoltam, hogy ezt nem szeretik, meg máshol sem. Inkább arra gondoltam, hogy ha elmondom az interjún, hogy van gyerekem, nem-e megköszönik hogy elmentem és elküldenek.
2015. jan. 15. 08:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy ha GYED-ről megyek vissza, akkor kénytelen vagyok elmondani, ha már dolgoztam és úgy váltok, akkor nem mondom el.
2015. jan. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!