Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a teendő, ha az ember...

Mi a teendő, ha az ember értéktelennek érzi magát?

Figyelt kérdés
Feleslegesnek tartom magam. Ha meghalnék, nem hiányoznék senkinek. Nincsenek barátaim, a családom is állandóan csak bánt. Nem tudom, minek születtem meg egyáltalán. Semmi értelme az életemnek. Bármibe belekezdek, egy idő után megunom. És ezt érzem, milyen szánalmas, nem os szívesen írom le, de már kezd sok lenni, hogy senki sem ért meg, és egyedül érzem magam. A pszichológus sem segít, hiába beszélek a problémámról, nem kapok tanácsot, hogy mit tegyek. Nem tudom, miért vagyok ennyire szerencsétlen.
2015. ápr. 12. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Ne másoknak akarj megfelelni. Mindig lesz olyan aki rosszat mond rosszindulatból vagy irigységből. Persze, közelebbi barátok, családtagok véleményét ki lehet kérni, de akkor is magadnak próbálj megfelelni, ne másoknak! :) ha hamar megunsz dolgokat, akkor rövidebb úton elérhető célokat tűzz ki, akár karrierről, tanulásról vagy magánéletről van szó. Ha ezeket eléred, akkor "lépj eggyel magasabb fokra". Ha valami kihívás, akkor az motiválni fog. Csak ne elérhetetlen dolgokkal kezdj. Szépen lassan, de biztosan haladj azon a bizonyos lépcsőn. Az önbecsülésed, önbizalmad is nagyobb lesz, s ez a pozitív kisugárzás másoknak is fel fog tűnni. :)

2015. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!