Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudnék tenni ilyen helyzet...

Mit tudnék tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Elég sok kapcsolatom volt már, sokat is ismerkedtem, a lényeg az, hogy legtöbbször ugyanazt kaptam..

'Te egy csupa szív lány vagy..ne haragudj de én nem éreztem a kémiát..szóval itt most vége.'

'Ne haragudj de nekem most alakulóban van mással, ezért veled nem tudok foglalkozni'

'Teljesen másnak ismertelek meg, inkább legyen vége, sőt azt is megbántam, hogy megismertelek'


Túlzás nélkül idéztem most ezeket az üzeneteket, csak néhányat. Harcos típus vagyok és tovább kerestem, de sajnos szinte hasonló üzeneteket kaptam, vagy olyan is előfordult, hogy semmi reakciót sem kaptam első találkozó után és vettem a lapot...

Egyszerűen annyira depressziós lettem, már semmit se tudok élvezni az életből. Mostanában már az ismerkedés is hiábavaló hetek hónapok telnek el, de nem tudok szeretni, nem tudom újra elhinni senkinek, hogy ez igaz lehet. Mit tudnék tenni ilyen helyzetben, egyszerűen csak szeretnék boldog lenni, most már abba is beleegyeznék ha egyedül boldog tudnék lenni, csak nem akarom ezt érezni amit most. Előre is köszi a válaszokat!


2015. ápr. 15. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Az életed a leírásod szerint olyan mintha a párkeresésről, kapcsolatokról szólna. Nem ez kéne hogy legyen a legfontosabb... úgyis lesz majd valakid idővel. Nem kell megszállottan keresni valakit. Fiatal vagy még, ráérsz. Kapcsold le az agyad erről a témáról, foglalkozz más dolgokkal, amik érdekelnek, amikkel előbbre jutsz az életben, amikkel jobb ember leszel, fejlesztheted magad, stb.
2015. ápr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia, nem igaz, hogy úgyis lesz valakid.

igenis tenni kell érte, és rengeteget.

én is valamiért az a típus vagyok, aki akadályokba ütközik, és fogalmam sincs, miért, mert szép csinos vagyok (voltam). de már annyira szétzilált ez az állandó kudarc meg nihil, hogy most már nem vagyok olyan jó parti egyáltalán, meg ugye sajnos idősebb lettem.

ha valamit mondhatnék a fiatal önmagamnak, hogy ne adja fel, keressen, keressen, keressen tovább.

ha kell, társkeresőről, vagy bármi.

de folyamatosan keressen, és ne várja a csodát, mert az kvára nem jön el.

2015. ápr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ második! :) megfogadom :3
2015. ápr. 16. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!