Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy ilyen embert nevezhetek...

Egy ilyen embert nevezhetek még barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel tavaly még legjobb barátnők voltunk, de már akkor sem éreztem őt annak, mert pár háznyira lakik, és így is 2 havonta egyszer találkozunk jobb esetben. Azt mondja sokat kell tanulnia, de ha mindig mikor felhívom, hogy összefutnánk -e, épp az egyetemi barátnőjénél van, vagy moziznak. Úgy érzem engem csak akkor keres, ha az a lány nem ér rá. Emiatt most rám tört a depresszió, mert úgy érezem senkiben nem bízhatok, egyedül érzem magam.
2015. ápr. 25. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak kiszúrja a szemed, hogy magasról le vagy tojva, miért nem akarod észrevenni?
2015. ápr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert nehéz elengedni egy olyan barátságot, ami 15 éve tart. Mindenki ezt mondja, hogy hagyjam a francba, de mikor hosszú idő után keres, én mindent elfelejtek neki.
2015. ápr. 25. 16:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor szivasd magad, erre nem lehet mást mondani. Te is látod, hogy ez egy szar és nem barátság. Innentől rajtad áll a dolog.
2015. ápr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképpen voltam, mint te :/ Én egyszerűen elkezdtem másokkal barátkozni és sikerült elfelejtenem, lettek új barátaim.
2015. ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!