Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit mondjak a barátnőmnek...

Mit mondjak a barátnőmnek pasi ügyben?

Figyelt kérdés
16 évesek vagyunk mind ketten, van egy "haverja", akit ám bár sosem látott, de oda van érte..reggeltől estig beszélnek, de a pali tuti átveri...tök szép lenne a történet, mindent elmondanak egymásnak, mi történt, exek, mit tudom én..meg szokta mutatni az üzeneteit..tisztában van vele, hogy úgysem találkoznak soha hiszen a gyerek messzebb lakik a Balatonnál.. de nem tudom mit csináljak vele..ha 2 napig nem ír neki a csávó, tökre ki van akadva..mi van, ha egyszer végleg fogja magát, és lelép? de azt elhiszem, hogy létezik, mert baráti körök, ismerőslista, idővonal, fényképek...minden más ok. mint barátnője, mindig mondom neki, bíztatom, hogy nyugi, úgy is ír, meg minden..de nem szeretem megmondani ezt neki, amikor tudom, hogy bármikor leléphet...nem mondhatom neki, hogy fogadd el, kész vége, átvert...de amúgy már pár hónapja beszélnek, órákon át..tényleg parázok, ha egyszer csak lelép, ha 2 napig nem bírja nélküle...láttam, milyen szomorú, ha csak 2 napra megy el..és még csak ezt mondja is, hogy nem lesz. mit csináljak?

#barátnő #tanács #jó barát #átverésgyanús
2015. ápr. 8. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem ha akarnának akkor bele férne a találkozás, legalább a nyári szünetben.

nekem is volt egy barátnőm akit hónapokig hitegetett egy csávó a neten, a lány meg beleszeretett. aztán nem lett belőle semmi, mert a srác becsajozott igazából.

szerintem nagy hiba beleszeretni valakibe, anélkül hogy egyátalán látta volna valahova, beszéltek volna.

majd rájön, tanul a saját hibájából:P

de annyit tudsz tenni, hogy mondod a lánynak hogy ne áruljon el magáról nagyon privát dolgokat, meg hogy mikor van üresen a lakás stb. intim képeket se küldjön.

ha ezeket nem teszi, akkor nagy veszély nem fenyegeti.

szerintem a csalódás sem lenne olyan nagy, hiszen ha belegondolunk nem sok közös élménye van a sráccal, az üziken kívül. szóval szerintem hamar túl lenne rajta.

de ha akarják még a tali is összejöhet

2015. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ő nem olyan, hogy képeket küldözgetne, annyi esze azért van, hála istennek, de nem engednék el őt, olyan messzire. de amikor beszéltek, volt, hogy a pali éppen járt valakivel..nem tudom mi ez igazából.... de nem esik át ennyire könnyen dolgokon, pár hónap alatt heverné csak ki ezt a nagy "katasztrofális" átverést.. am a srác 20 éves lesz nemsoká
2015. ápr. 8. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!