Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Így még lehetek boldog?...

Így még lehetek boldog? Vihetem még valamire?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. Az osztályból senkivel nem vagyok jóban, egyedül vagyok, nimcsenek barátaim. Nem vagyok egy visszahúzódó típus, így néha vágyom arra, hogy valakivel együtt hülyüljek, de olyan primitív vagy visszahúzódó alakok járnak az osztályomba, hogy szerintem nem éri meg. De egyébként nem szoktam barátok után sírni, mert igazából az is jó, hogy nem kell megfelelnem senkinek, hisz az ember úgyis magához a legőszintébb, és igazából meg vagyok így egyedül, tudok egyedül dönteni. Eddig minden ment, de most szükségem van egy kis segítségre, mert ma megfordult a fejemben: lehetnék-e így boldog az életben? Vihetem úgy valamire, hogy egész eddig barátok nélkül nőttem fel? Lehetek boldog, kiegyensúlyozott úgy, hogy nincsenek barátaim, és őstintén szólva nem is igazán akarok barátokat?

13/L



2015. ápr. 26. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:

én fiúként akkor lennék szerintem boldog, ha lenne legjobb barátnőm. :)


amúgy szerintem lehetsz, ha nem is vágysz rá, akkor miért ne? De aztán biztos találsz majd valakit véletlenül, akivel barátok lesztek :) mondjuk nekem pont nem nagyon van barátom, vagyis vannak barátaim, csak már valahogy nem olyan közeliek nekem, vagy csak nincs annyira kedvem velük lenni, vagy pedig már ritkán találkozunk, mert már nem egy suliba járunk. :/

2015. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!