Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok, valaki?

Nagyon magányos vagyok, valaki?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok,sajnos nagyon magányos is.3-éve nincsenek barátaim.Hülye voltam,mert jártam 1-évig egy lánnyal,és csak vele foglalkoztam,a barátokkal már nem,ezért ők is eltávolodtak,megszüntek a barátságok..Azóta valahogy nem megy a barátkozás,lányokkal jól kijövök,előbb találok közös témát,mint fiúkkal,talán mert 1 évig csak a lány volt a társaságom,csak az volt a legrosszabb mikor vége lett vele,és senki sem volt már ott,mellettem,és azóta egyedül vagyok,persze voltak kapcsolataim lányokkal,de ugye mindig vége lett..Lány barátom van,de nagyon messze lakik,szóval csak netes kapcsolat az egész.Dolgozom,adok magamra,stb,de még sincs kivel elmenni sehova,hiába lesz nyár,ha nem tudom senkivel sem élvezni ezt,pedig jó lenne elmenni,ide-oda,hülyéskedni,vagy bármit,mert ez az állapot nagyon fáj nekem,utálok egyedül lenni,vágyom a társasagra,legalább 1 valakire aki foglalkozik velem :/.Ha lenne kedve valakinek barátkozni ismerkedni,írjon,vagy kommentet és írok.

2015. ápr. 28. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hol laksz pontosan ?
2015. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Valami hobbi esetleg, ahol tudnál ismerkedni?:)Én is szívesen beszélgetek veled. Csak ne add fel!^~^
2015. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Budapest :) egyébként nincs hobbim,és nem nagyon foglalkoztat igazán egy hobbi sem..
2015. ápr. 28. 15:51
 4/13 anonim ***** válasza:
Én csak vidám, jófej emberekkel barátkozok, ha olyannak érzed magad írhatsz. Sokan elkövetik azt a hibát, hogy ha járnak valakivel, mindenki mást elhanyagolnak, aztán mikor vége a románcnak, felkeresnék azokat, akiket eddig le se bagóztak, de már késő.
2015. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja mert aki nem vidám meg nem jófej az nem ember ? Tudod ezek után kösz de nincs kedvem veled beszélni :D Ez olyan mintha én azt mondanám csak gazdagokkal vagy szépekkel beszélek..a hozzá állásoddal van baj...
2015. ápr. 28. 18:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Mivel szoktál foglalkozni a szabadidődben? Írtad, hogy nincs hobbid, de gondolom nem a semmit csinálod.
2015. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát mondhatni,a munka az életem..Nekem nincs más ezen kívül.
2015. ápr. 28. 18:40
 8/13 anonim ***** válasza:

Fiúkkal akarsz haverkodni?

Ha gondolod, írhatsz!

18/F

2015. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha nincs más ami érdekel a munkán kívül, akkor hová akarnál elmenni akárkivel is?

Biztos, hogy van valami, csak ugye nem volt kivel "űzni", ezért lemorzsolódott az életedből.

Sok dolog van, ami közben észrevétlenül szerzel barátokat.

Pl sportolás. Versenytáncoltam sok évig, és a csoport két év után igazi baráti körré kovácsolódott össze, sok programot csináltunk együtt, nem csak az edzéseken találkoztunk - sőt akik ilyen-olyan okok miatt kiléptek a csoportból, azok is jártak továbbra is a közös programokra, ha táncolni már nem is táncoltak.

Nem akarsz valami ilyesmit elkezdeni? Harcművészet? Kézműves foglalkozás? Repülőmodellezés? Akármi, a lehetőségek tárháza szinte végtelen, főleg Budapesten! :)

2015. ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia,én szívesen barátkoznék veled :)

18 éves Budapesti lány

2015. ápr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!