Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fiúk nektek még nincs elegetek...

Fiúk nektek még nincs elegetek a Magányos barátkozós lányokból?

Figyelt kérdés
Az a férfi, aki egy nővel elkezd "csak barátkozni" az esetek többségében valóban hatalmas lúzer, ugyanis a nőknél teljesen mást jelent a barátság, mint a pasiknál. A férfiaknál az igazi barátság önzetlen, a lány barátságok meg nem sokat érnek, lelki szemetesládának jók pasik, meg szívességek megtételére, meg arra, hogy elsírják magukat, melyik bunkó alfahím hol csalta meg őket, nagyon kevés az olyan lány, aki képes produktívan is hozzátenni valamit, valami értéket egy ilyen kapcsolatba, és nem csak kihasználja a férfit. Szóval én lánnyal nem barátkozom, csak akkor, ha vagy nagyon nem jön be, vagy már van párja, egyéb esetben én udvarlok. Túl sokat voltam már a nők barátzónájában és elegem van a játékaikból és a kihasználásból. Ha barát kell keressenek lányt!
2015. ápr. 27. 12:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Magamra ismertem.
2015. ápr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ezekből a barátságokból előbb-utóbb szex lesz.Van egy jó barátom,az elején lefeküdtünk egymással,de megmaradt a barátság,évek óta tart.Van egy másik akit 8 éve ismerek,most fajult el odáig a dolog,hogy valami bekattant mindkettőnknél,és egymásnak estünk,hihetetlenül jó volt.Szóval alap esetben valami vonzalom mindig van az ilyen barátságoknál.Mondjuk nőkkel nem ismerkedem,nem tudok velük elképzelni barátságot.
2015. ápr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem a legtöbb barátom fiú.Soha nem volt köztünk szex meg sosem éreztünk többet egymás iránt,mint haverság,barátság.Ez azért van mert saját nememből kevés az akikkel jól kijövök.Fiúsabb típus vagyok,nem külsőre inkább jellemre:)
2015. ápr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Úgy kéne alakítani talán a kapcsolatot, hogy ne egy szemetesláda légy. A lúzer akkor vagy, ha beletörődsz ebbe csak azért, mert legalább érintkezel egy lánnyal. Illetve akkor, ha a fentieket komolyan gondolod.
2015. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

Túlságosan sztereotíp vagy.

Ilyen hozzáállással ne is csodálkozz, hogy az idióta csajokat vonzod (mégha csak barátkozás szempontjából is.)

2015. ápr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
25%
deffo! én pont ezért nem haverkodom csajokkal értelmetlen! amit le írtál az így van franc se kíváncsi a szerelmi életükre
2015. ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%

ma 13:21


Végre egy értelmes hozzászólás.

2015. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem pedig azért látod így mert csak ilyen lányokkal találkoztál...vannak rendesek is. Nekem eddig 2 legjobb barátom volt és mindkettő fiú. Nem voltak a szemetes ládáim, elmondták hogy mi bántja őket (volt hogy erővel szedtem ki belőlük :D) és segítettem ahol tudtam. Például összehoztam azzal a csajjal akibe szerelmes volt :)

Volt hogy bringáztunk meg filmeztünk együtt de Olyan kapcsolat sosem volt köztünk és nem is éreztünk semmit egymás iránt barátságon kívül.


Csak meg kell találni a megfelelő lányt egy ilyen barátsághoz mert nem mindenki egyforma :)

2015. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
27%
tudtam hogy ide jön 1 nő lény és azt írja vannak kivételek ne add fel! de kb a 99% otok ilyen kösz én erre nem vagyok kíváncsi vannak ffi haverjaim akivel el vagyok ennyi erővel elmegyek a hugommal programokra -.-
2015. ápr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem volt sose fiú barátom. Nem nagyon hiszek a fiú-lány barátságban. De kihasználni nem szoktam senkit sem. Ha valaki próbálkozik, akkor egyértelműen közlöm vele, hogy nem akarok tőle semmit. Ha így is keresi a társaságom, akkor lehetünk haverok. De igazi barátom még nem volt az ellenkező nemből.
2015. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!