Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokszor hiányzik egy társ,...

Sokszor hiányzik egy társ, szerelmi, gyakran bánt a szeretet hiány, miért ilyen velem az élet?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok 30 feletti, hosszú ideje előjön, hogy nincs barátnőm, sosem volt, nem tudom miért alakult ez így, csak a gyötrelem ami mardos. Nagyon rosszul viseltem kamaszként is a magányt, az elutasítást, a kudarcot és utána is. Tudom, hogy a kapcsolat nem könnyű kialakítani 2 ember közt, még ha többeknek könnyű is. De legalább 1-2 kapcsolatom lehetne, érzelmes típus vagyok, ezért is rossz, hogy nem adhatok és kaphatok szeretetet!

Igen jártam discoba, próbáltam számos társkeresőn, személyesen is kezdeményeztem, ne csak a kudarc lett.

1X tetszettem egy viszonylag szép lánynak, de akkor más után mentem. Azóta nincs akinek bejönnék, igazából aki nem csak profilképen ismer, hanem valóban, az az érzésem, hogy taszítom a nőket, mintsem vonzanám.

Ez a hajó végleg elment?



2015. máj. 2. 12:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kép?
2015. máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ide nem akarok kitenni bárki lássa.
2015. máj. 2. 12:58
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Sors társad vagyok, bár én még jóval fiatalabb nálad (22 éves) De velem is kb ez a helyzet hogy még nem jutott nekem barátnő, pedig kamasz koromban sokat csajoztam, és akkor sem jött össze, igaz akkor a kinézetem sem volt a legjobb, mert elég kövér voltam.

Jelenleg a kinézetem más, sokak szerint jól nézek ki, nekem a legnagyobb bajom hogy sehova nem járok el a munkahelyem kivételével meg 1-2 barátot látogatok meg és ennyi.

Úgy látszik az életben nem jut mindenkinek pár, ez van sajnos de nem szabad ebbe beletörődni mert annyi minden lehet még.

Nekem egy jó ismerősöm azt mondta hogy sosem tudhatom mit hoz az élet, mivel ő igaz 21 évesen ismerte meg a férjét, és a férje akkor alig volt 30 éves. És a férjének sem volt előtte soha barátnője, és még szűz volt.

Én csak ezért nem kesergek ennyire mert tudom hogy előbb utóbb lesz barátnőm, meg egyszer az utcán egy jósnő jósolt a tenyeremből aki azt mondta hogy 26 évesen fog megváltozni az életem, akkor lesz jobb munkám, akkor fog lány gyermekem születni, és akkor fogok saját családi házba költözni.

2015. máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Velem is van ilyen,csak én úgy vagyok vele,ami nem megy nem is kell erőltetni,annál szarabb.
2015. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Értem, én is feladtam úgy már pár éve, de évente 1-2X előfordul, hogy be-bepróbálkozok csajoknál, de nem akar sikerülni, biztos én is hibás vagyok valamelyest nem jól csinálok valamit.

De ettől független nehéz sokszor, mert egy kölcsönösen megfelelő társsal csak jobban el lennénk, mint egyedül.

2015. máj. 2. 21:33
 6/18 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban, 28F.

Szerintem már nem fog változni. Az előzőnek annyit hogy 22 évesen én is úgy voltam hogy majd lesz valami de az élet nem osztogat csak úgy nyalókát, tehát alapvetően kiszámíthatóan szar a helyzet. A tenyérjóslás meg úgy hülyeség ahogy van.

2015. máj. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Nem szabad feladni sosem. Az élet pont erről szól. Akármilyen nehéz is a gondok, problémák azért merülnek fel hogy az ember megoldja őket hogy túllépjen rajtuk. Nem létezik olyan hogy lehetetlen, az csupán az elmében születik meg, a valóságban nincs lehetetlen.

Egy kis mentális erősítő mindenkinek akinek úgy érzi szüksége van rá:


https://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58

2015. máj. 3. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Utolsó hiába írod, hogy nem kell feladni! De fel lehet adni, ahogy az előtted írja, mert akinek csak a kudarc jut, annak hiába írod, hogy ne adja fel!

Engem nem is érdekelne beletörődtem, hogy nem vagyok nőcsábász és ebben alkalmatlan vagyok, csak belül az érzésem dolgozik és érző-érzelmes ember vagyok, így mindig nehéz volt elviselni a magányt! És ezen már nem lehet változtatni!

Fiúk, ti hogy élitek meg ezt a helyzetet?

2015. máj. 3. 11:07
 9/18 anonim ***** válasza:

" akinek csak a kudarc jut, annak hiába írod, hogy ne adja fel!"

Gondolod? Hadd meséljem el, hogyan tanultál meg járni: eggyel többször álltál fel, mint ahányszor elestél. Most is ezt az elvet kell követned. Csak tudd, valamit nem jól csinálsz, és változtass ezen. Onnantól rendben lesz az életed, és csak röhögsz a régi önmagadon.

2015. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Szerintem sem kell feladni! Férfiként főleg nincs ok aggodalomra, most fogod csak elérni azt a kort, amikor a legkönnyebb, már éretten gondolkodó nőkkel ismerkedni. Rengetegen vannak túl 20-30 körül több csalódáson és egyre kevésbé a fehér lovas herceget várják. Sokat kell társaságba járni, utazgatni, sportolni, a legvaratlanabb helyeken is lehet társra találni. Én is egy buszon futottam össze a párommal. Csak ne sugározzon rólad az elkeseredés, szomorúság, mert a vidám, pozitív életfelfogású emberek társaságát mindenki jobban szereti. Sok sikert!
2015. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!