Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az embereket miért irritálja,...

Az embereket miért irritálja, ha valaki egyedülálló?

Figyelt kérdés

Ha valaki hapsi, vékony, és még egyedülálló is, akkor rendszerint ráhúzzák, hogy drogos, b*i, stb.

Miért van ez? Miért nem lehet elfogadni, hogy nem mindenki akarja elszúrni az életét fölösleges gyereknemzéssel, 4 válással, stb.-vel? Általában a való életben ezen a családosok szoktak rugózni (mintha akkora nagy bűn lenne ez a dolog), holott egy szingli nem igazán szokta őket szekírozni az életmódjuk miatt.

Az megint nem igazán jut az emberek eszébe, hogy valaki bete, azért vékony vagy mert ilyen a testfelépítése, és megint nem azért, mert búza.

Miért nem gondolkodnak sokan, mielőtt ítélkeznének?



2015. máj. 11. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a pihe 100kilómmal nemvagyok vékony mégis basztatnak érte :D,mondjuk melyik nőnek kellenék ugyan...25/F
2015. máj. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak irigyek...
2015. máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok, hapsi vagyok, egyedülálló vagyok (sőt, remete), mégis egy kezemen meg tudom számolni, hányakat irritált ez az ismerőseim közül. Lehet, csak szerencsém van az ismerőseimmel. Jó, nem hangoztatom, ha megkérdik, elmondom, ők általában rácsodálkoznak, aztán megértik. De olyan is volt, aki az egekig magasztalt, hogy biztos valami nagy szellemi tanító vagyok, akit már nem befolyásolnak a földi vágyak - na, ez volt a másik véglet, hízelgő, de azért az igazságtól erősen távol áll.
2015. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mifelénk nem zavar senkit, vagy nem szólnak érte. néha megkérdezik hogy mikor nősülök, akkor én felsorolom az okokat és ennyiben marad. de azért az igyekezetet talán látják rajtam, hogy szeretnék én és törekszem rá csak még nincs rá lehetőségem....
2015. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ok keservesen megbantak hogy megnosultek, es azota robotolnak ejt nappalla teve mint a barom anelkul hogy latnanak barmit is a munka eredmenyebol.
2015. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ott a pont az utolsónál:).
2015. okt. 21. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!