Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kirúgtak egy blogos társaságbó...

Kirúgtak egy blogos társaságból, ahol őslényekkel foglalkoztunk. Úgy érzem egyedül maradtam a hobbimmal és csak most érzem hogy milyen egy vesztes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 10:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
És miért rúgtak ki?
2015. máj. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert szerintük enyém a leggyengébb teljesítmény, és csak rontom az egésznek a színvonalát.
2015. máj. 21. 10:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Milyen idős vagy?
2015. máj. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Biztosan van másik társaság is, keress rá neten. És innentől kezdve ne is foglalkozz velük, nem tudom milyen teljesítményt vártak, de szemét dolog egy nyitott netes társaságból kiutálni valakit, ne is akarj ilyen emberekkel barátkozni, nincs értelme, úgyis csak pofára esés lett volna a vége.
2015. máj. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egy ilyen sincs, ahol komolyabban foglalkoznának. 26 vagyok, és ez volt az életem.
2015. máj. 21. 11:23
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire meghatározó ez neked, miért nem fejleszted inkább magad, hogy visszavegyenek később?
2015. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csak a hobbid? Nem szeretnél vele hivatásszerűen foglalkozni?
2015. máj. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem mész egyetemre tanulni őslénytant? Nehogy már egy blog legyen az egész életed. Azt hittem különben, hogy 14 éves vagy. Bocs.
2015. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

igen, a tanulás nem rossz ötlet, ha érdekel ilyesmi akár biosz szakon akár geológia, az is tök izgi! amúgy pedig biztos vannak más barátaid is ezeken kívül, vagy ha nem, akkor ideje szerezni, járj el új társaságookba pl. vmilyen csapatsport, tánc, nyelvtanfolyam.... ahol lehet új arcokkal ismerkedni.

ha pedig a téma volt csak ennyire fontos neked, akkor írj rá hasonló külföldi oldalakra hátha ott ajánlanak valamit, és így még a nyelvtudásoat is fejleszted!

2015. máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Alapíts saját blogot, wordpress.com -on regisztrálj
2015. máj. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!