Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kirúgtak egy blogos társaságbó...

Kirúgtak egy blogos társaságból, ahol őslényekkel foglalkoztunk. Úgy érzem egyedül maradtam a hobbimmal és csak most érzem hogy milyen egy vesztes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 10:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De jó, én még ilyen blogos társaságokról nem is hallottam:) De nem rossz ötlet, keresek egy ilyet. Amúgy lehet, hogy ez furán hangzik, de örülj neki, ilyen emberekre nincs szükséged.
2015. máj. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
írj a wikipédiára, biztos kellenek őslényekről cikkek, és új embereket is megismerhetsz
2015. máj. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

1. Szerintem nem kellett volna hisztizni

2. Te magad könyörögtél a kirúgásért, szal mi a probléma?

2015. jún. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Kedves NémaBob! Lettél volna néma.

Bár mintha a dátumozás nem stimmelne és ebből két dolog következik. A kérdésfeltevő nem a pónisexjátékszer, vagy az hogy megtervezte a nagy lelkizsarolós hisztijét. Továbbá sajnos kicsiny hazánk paleo szubkultúrájában csak egy értékelhető őslénytani blog van. Így kedves Pityuka!


Ne hazudozz!

Konkrétan te könyörögtél, hogy rúgjunk ki. Majd fenyegetőztél a blog és közelgő blogos projekt szétbarmolásával. Mi is váltotta ezt ki? Igen én az alábbit írtam a cikk elbíráláshoz:

„Nem finomkodok. TANULD MÁR MEG < b betűs szó, csak a szűrő nem engedte, hogy itt legyen > MEG, HOGY NAGYBETŰ A RENDSZERTANI NÉV! Attilda seggével leszel felzabáltatva!”


Kívülállók figyelmébe ajánlom, hogy mi nem finomkodunk. Vagyok én itt a szerkesztőségben alkoholista, furry strici, őrült pszichotikus kannibál sorozatgyilkos stb. De a többieknek is megvan a maguk jellemzése. Mint az Attilda a Mamutsegg, ki hidakat zabál be.

És a legcukibb hogy drága kérdés feltevőnk ki elvben NémaBob, nem sértődött meg az én durva javítási javaslatomon. Rendesen (igaz én részemről kicsit ingerülten) kijavítottuk a két hibát. Tudjátok min sértődött be? Mikor egy másik tag elkezdte felsorolni a magyar helyesírási hibákat! Ebből lett az, hogy mekkora kötekedő büdös bunkók vagyunk. Meg hogy ő nem ér semmit, egy született evolúciós selejt és rúgjuk ki, majd fenyegetőzés. Főszerkesztő a fenyegetőzésnél kérdezte mi legyen. Végül hárman abban maradtunk, hogy két hónapra kitesszük a szűrét, hogy lehiggadjon. – Tehát nem végleges kirúgásról volt szó!


Nem mellesleg a tag javítandó helyesírási hiba felsorolás után ezt írta Bobiba:

„Akkor még ma írok főszerkesztőnek(keresztneve volt itt eredetileg, azt kihúztam), hogy visszaadom az admini jogaimat, meg fel is hagyok az írással. Amúgy is csak írónak képzelő kis senki vagyok.

Hazamegyek, minden írásomat letörlöm a gépről.”


Mert az nem állapot, hogy attól nem hisztizik be, hogy leordítjuk a fejét, de attól igen, ha kulturáltan közöljük vele a javítandó hibákat. Éppen ezrét én nem is finomkodtam már kedves Bobikával. Minek? Tökmindegy mit, hogy mondok, hisztiroham lesz a vége, ha olyan érzékeny részre térek, mint pl. az hogy totálisan el rontotta az adott genus rendszertanát. Ha meg nem épp kulturáltan beszéltem vele na akkor legalább van egy dolog miért lehet hibáztatni. De eme esetnél pont nem ez volt.


Szóval igen. Te intézted el ezt magadnak. Plusz nagy hülye vagy, mert a blog szerkesztőségéből pont én vagyok legmihasznább, mivel angolul se tudok. Így híreket se tudok fordítani. Más kérdés, hogy míg az angol cikkben helyesen van a rendszertani név, addig te teljesen másképpen rosszul írod le. Wikipédián legalább ezek helyesírását le lehet ellenőrözni. Másra az úgy sem jó paleotémában.


Kedves komentelők meg, kedvesek, aranyosak hogy vigasztani próbálják, meg ajánlanak neki dolgokat… de pont ezért írt ide. Ez a tipikus önsajnáltatás esete, hogy valami pozitív energiát kapjon, még ha azt úgy kell kizsarolnia is. Mi pont jól tudjuk meddig képes elmenni ebben a zsarolásban.


Köszönettel a Primeval Online – Őslénytani Blog legmihasznább szerkesztője.

2015. jún. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!