Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van önbizalom emelő tippetek?

Van önbizalom emelő tippetek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Van nálad sokkal rosszabb is.
2015. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nincs önbizalmad?
2015. márc. 2. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mert nincs, sok csalódás, a múlt rossz emlékei...
2015. márc. 2. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:

lékőszarni :D

ameddig a múlttal foglalkozol, addig akárki akármit mond neked, nem fogja ellensúlyozni.

ha a múltat el tudod engedni, akkor egyedül is tudod az önbizalmad növelni, csak elég lassú folyamat, gyorsabb, ha más tud benne segíteni.

én is egyedül próbálkozok, nem mondom, hogy tökéletesen érzem magam, de jobban, mint akkor, amikor azzal törődtem, hogy mi volt ezelőtt.

2015. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ceri válasza:

Szerintem elemezgesd a csalódások okait.


Túl magasak az igényed, és ezzel kizársz esetleg szolidabb, de rendes embereket.

Túl alacsonyak az elvárásaid, és aztán rájössz, hogy ez mégsem elég neked.

Félreismered az embereket -tapasztalatlanság.


Ezek csak az alapvető, fatális hibák. Egy tartalmas kapcsolathoz nagyon sok mindenben kell egyezni a másikkal. Őszintétlenül sem működhet. Viszont a bizalmat is ki kell érdemelni mindkét részről, mert különben balek leszel, és visszaélnek az őszinteségeddel, és az odaadásoddal. Nehéz megtalálni az egyensúlyt és mindenképp időigényes dolog.


Nem tudom miért nincs önbizalmad. Sokan becsaptak, vagy magaddal vagy elégedetlen? Magaddal ne legyél elégedetlen, mert mindenkihez illik valaki, csak meg kell találni. Különben is olyan vagy amilyen, azon nem nagyon tudsz változtatni. Ha felszínes ember vagy, akkor kicsi az esélyed valami tartósra.


Szóval információk nélkül csak találgatni lehet, de jó választ adni nem nagyon.

2015. márc. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen van tippem. Pozitiív gondolkodás. Pl olvasd el Dale Carnegietől a Siker kalauzt.
2015. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!