Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ilyenkor? Hogy...

Mit tegyek ilyenkor? Hogy legyen onbizalmam? Miert akarok mas lenni?

Figyelt kérdés
Kerlek segitsetek! Szihologushoz jartam egy darabig de az sem segitett mindenki ram van szalva "mint meg emberre soha" mar az ongyilkossaggal is probalkoztam de nem sikerult egezsegemre mert az hogy piszkal egy csomo ember mindenki ellenem van en ezen szeretnek valtoztatni! Most megyek uj suliba kozepiskolaba es ahova megyek ott is van sok rossz akarom amibe jarok most osztaly abba is kiutaltak. Vannak peldakepeim olyan akarok lenni mint a nehany lany akire irigykedek.de erre is keresem a valaszt hogy miert! Mit csinaljak magammal teljes onbizalmam elszalt egezsegemre is rament. Kerlek segitsetek! :'(

2015. ápr. 8. 14:50
 1/3 anonim válasza:

*pszichológus...

Szerintem fogadd el magad olyannak amilyen vagy!!! Hidd el, sokkal jobban fogod magad érezni ha nem másokra irigykedsz.

2015. ápr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 toth.amina194 válasza:
Szerintem először kérdezd meg magadtól hogy mért érdekel mások véleménye
2015. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért piszkálnak? Egyébként ne akarj másra hasonlítani.. Ne veszítsd el önmagad.
2015. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!