Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy lány kicsinált érzelmileg....

Egy lány kicsinált érzelmileg. Most vágjak ehhez jópofát?

Figyelt kérdés

A lány, akibe szerelmes vagyok csak hazudozott és kihasznált, ráadásul úgy keverte a lapokat, hogy a végén még ő legyen az "áldozat". Most pedig boldogan éli világát.

Én azóta nem tudtam ezen túl tenni magam. Azt mondják legyek nyitott, magabiztos meg jokedélyű, de ezek után? Így hogyan találjak magamnak egy társat?



2015. máj. 28. 01:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg így van, akkor az a lány meg se érdemel téged. Keresd az életben az Igazat, keresd a hamisban a valódit :) Aki hazudik, az egy hamis világban él. :) Próbálj meg erős lenni, én is éreztem így, de a boldogságunk csak tőlünk függ :) 19/L (Valami álomvilágban, ahol jó és nem akarok felébredni, fázom ebben a hideg világban,de a pozitivizmusom életben tart)
2015. máj. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez van, ezt sajnos el kell viselni. Ha ilyen nem történne meg, nem szereznél tapasztalatot, márpedig később nagyon fontos lesz egy másik lánynál hogy hogy kezeled őt illetve hogy ő mennyire fog benned férfit látni.

Kihasznált, tönkretett, mégis szerelmes vagy? Hát én úgy gondolom hogy igazából nem vagy szerelmes, csupán vágysz, rajongsz egy elérhetetlen után, ez teljesen emberi dolog. Viszont túl kell lépned.

2015. máj. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Hasonló esetben vagyok mint te kérdező :) 1 hete történt.

6év után. Az idő mindent megold, reméljük!

2015. máj. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szerencsésnek kell lenni, hogy olyat találj, akivel boldog lehetsz évtizedekig. Ha újrakezdhetném az életem, lehet nem akarnék inkább szerelmes lenni, elég sokszor nyomorította már meg a lelkem.
2015. máj. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, vágjál hozzá jó pofát!


Nem azért, mert ez így természetes, vagy túl sok kedved van hozzá...

..hanem azért, hogy legyen hozzá kedved, tehát fordítva működik az ok okozati összefüggés.


Nyilván, van egy bizonyos idő, amíg be vagy fordulva, és sehogy nem tudsz magadra jókedvet, magabiztosságot erőltetni.


De ha erőszakkal már megy, akkor meg kell tenni.

Hidd el, segít.

Olyan traumákon mentem át az életemben, hogy a sztorid ahhoz képest tündérmese.

(Nem bagatellizálni akarom, de tényleg így van)


Szóval egy egy fajta terápia.

Nem csak a jókedvtől lehet mosolyogni, hanem a mosolygás is generálhat jókedvet.

Én van, amit nem tudtam feldolgozni, hanem túl léptem rajta, méghozzá így.

Majd később, mikor leülepedtek bennem a dolgok, akkor apránként néha agyaltam a dolgokon, és úgy sikerült megemésztenem.


Ha nem erőltetek magamra viszonylagos jókedvet, és a legdurvább stádiumban agyaltam volna ezeken, kinyírtam volna magam.


Úgyhogy igenis, viselkedj úgy, mint ha mi sem történt volna.

Próbáld ki egy hétre, és figyeld meg, ha őszintén elhiteted magaddal, valóban pozitív irányba javul a hangulatod, és hamarosan tényleg úgy érzed majd magad, mint ha mi sem történt volna.

2015. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ne foglalkozz ezzel a lánnyal. Nem kell magabiztosnak, jókedvűnek lenni, éld meg az érzéseidet és aztán tegyél rá magasból, mit csinál. Ő éli az életét és nem veled akarta. Nem jöhet össze minden amit az ember akar ezt meg kell szokni. Gyerekkorban is megszokjuk, hogy nem lehet a miénk mind a 10 kinder tojás (jó esetben). Vannak szebb és értékesebb lányok, lesz akivel majd kölcsönösen elfogadjátok egymást.
2015. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Girgoy ***** válasza:

Szerintem vágjál hozzá egy széket!


De viccet félretéve, egyszerűen okulj belőle. Gondold végig, hogy hol vert át a csaj, mik voltak esetleg olyan árulkodó jelek, amik a közelgő átverésre utaltak. Azt is találd ki, hogy hasonló esetben hogy viselkedhetsz (pl. vedd át a kapcsolatban az irányítást, kárdezz geyenes kédsét a lánytól, stb.) Ha ezeket végiggondolod, és figyelsz rájuk a jövőben, annak legalább az alábbi 2 jó hatása van:


1. Nem megjátszanod kell a magabiztosságot, hanem valóban lesz alapja a magabiztosságodnak, mivel tudsz már egy csomó jelet, ami átverésre utalhat, és ha ezeket látod, akkor tudsz ellene tenni és nem kerülsz megint ilyen helyzetbe.


2. Nem fogod az egész női nemet megutálni egyetlen lány miatt, mert jobban le tudod szűkíteni, mi a szívtipró magatartás. Aki nem ezeket a jeleket produkálja, az valószínűleg normálisabb, mint a ex-barátnőd, tehát nem leszel betegesen gyanakvó se vele, hanem boldogabb.


Szerintem alapvetően ennyit kell tenned, hogy jól jöjj ki belőle. Fel a fejjel!

2015. máj. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Girgoy ***** válasza:

Huvaz, bocsi:


"kárdezz geyenes kédsét a lánytól" = "kérdezz egyenes kérdést a lánytól"


Nem tudom, hogy sikerült. :)

2015. máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem fapapucsot vágjál hozzá!

Viccet félretéve, valóban ez az élet szerves része. Tanulsz, tapasztalsz az ilyen esetek révén, hogy idősebb korodban, amikor az igazit keresed, ne nyúlj olyan könnyen mellé.

2015. máj. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rengetegen jartunk így, mint te. Én azóta sem találom a helyem a világban. Tovább kell lépni és el kell fogadnod, hogy ez történt. Építs ki egy társaságot, járj el, tereld a gondolataidat. Amit megtanultam, hogy a szerelmet nem kell keresni, idővel jönni fog. Kitartás!
2015. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!