Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol, hogyan ismerkedjek,...

Hol, hogyan ismerkedjek, barátkozzak, ha csúnya lány vagyok? A legjobb barátnőm elköltözik a városból, de egyébként is alig vannak barátaim. Az önbizalmam meg kb a -233 és -234 között van valahol.

Figyelt kérdés

2015. máj. 28. 16:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok :)
2015. máj. 29. 06:38
 12/18 anonim ***** válasza:

Jön a nyár, strand szezon. Ezer meg egy lehetőség van az ismerkedésre.

Egy kis felesleg nem árt ha van rajtad.

2015. máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2015. máj. 29. 15:08
 14/18 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam, aztán elkezdtem sportolni, lement pár kg, és azóta sokkal jobban érzem magam, magabiztosabb lettem, és könnyebben barátkozom
2015. máj. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
:)
2015. máj. 31. 15:12
 16/18 anonim ***** válasza:
Így vagyok valahogy én is kérlek írj 19F
2015. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Ajanlok egy konyvet,de ezt nem eleg csak egyszer elolvasni,at kell olvasni mindig es hinned kell benne: A titok-és a serdülökoruak ereje.

En mas nyelven olvastam,ugyhogy magyarra csak szoszoros ertelmeben forditottam le.

Amugy meg tenyleg nem eri meg sajnaltatni magad,mert jobb amugyse lesz tole. Jelezz,ha elolvastad a konyvet,mert nem csak onbizalom fejlesztesere van,sot,arra van,hogy megtanulj elni es,hogy ami kell,megkaphasd. Ajanlom,hogy olvasd el es hasznald is. Szerintem "a titkot" mindenkinek kell tudnia:felnottnek,gyereknek.

Es en nem akarlak kritizalni,de nem te vagy az egyetlen,akinek nincsen onbizalma,csak ossze kell szedd magad.ugyanigy velem is megtortent ez,de megse sajnaltatom magam es nem adom fel. Azert sok sikert!

2015. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A.yu.sjsk.sj válasza:
ijj ez egy 5 eves cucc na 20eves vagy akk mostmar tuti van tarsasagod nem?xd
2021. febr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!