Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szakítottunk nyaralás előtt....

Szakítottunk nyaralás előtt. Elmenjek egyedül?

Figyelt kérdés
Early bookingoltunk egy görögországi nyaralást de időközben a kapcsolatunk véget ért. Megkérdeztem őt hogy mi legyen azt mondta,hogy ő nem megy.Én szivesen elmennék,jót is tenne egy kis egyedüllét de picit félek hogy milyen lesz majdnem 2 hétig telyesen egyedül egy idegen országban.Mit tanácsoltok?
2015. jún. 9. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el el haverodat/barátnődet (nem tudni a nemed)
2015. jún. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is elvinném magammal a barátomat / barátnőmet.
2015. jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
keress úti társat
2015. jún. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
67%
Ilyen helyzetben jobb egyedül lenni. Vagy vihetsz családtagot is. Bár én egyedül mennék, és át gondolnám hogy miért lett szakítás stb stb.
2015. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,mindenkinek ment a zöld kéz.

Az a helyzet,hogy mindkét barátnőm dolgozik ez idő alatt mással meg nem szivesen mennék,akkor inkább egyedül. Lehet hogy segíteni fog egy kis magányos elmélkedés.

2015. jún. 9. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj egyedül. Keress fel sok kirándulóhelyet, templomot, múzeumot - töltődj, kapcsolódj ki s tervezd újra az életed. Szerintem nincs is annál jobb, mint éjszaka a tengerparton ülni egyedül, hallgatni a hullámokat s nézni a csillagokat. Én is ezt fogom tenni, csak épp Bulgáriában - s ha fizetne se vinnék senkit magammal.


22f

2015. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tuti nem mennék el egyedül begolyóznék.
2015. jún. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!