Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy a szüleim...

Mit tegyek, hogy a szüleim elengedjenek par baráttal a balatoni nyaralonkba?

Figyelt kérdés
Adjátok legyszi érveket, ötleteket. Kb 16-18évesek vagyunk, lányok. Attól tartanak bármi történhet velünk ennyi ido alatt egyedul ( kb 5 nap) , és hogy kell egy felnőtt... Segitsetek!:)

2015. márc. 3. 16:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
nem akarnak még unokát, meg lehet őket is érteni
2015. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Hát, bocsi, de igazuk van. És szeresd őket ezért.
2015. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
52%
Szerintem adjatok nekem ingyen a balatoni nyaralotokat
2015. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a barátokat ismerik?
2015. márc. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%

Sokat nem tehettek, az a legkevesebb hogy ne szexeljetek, de ha bármi történik, azt nektek kell megoldanotok. Mittudomén grillezéskor kigyullad a ház vagy akármi.

Keressetek olyan felnőttet, akit szívesen fogadnátok kísérőnek, és akkor a szüleitek is biztos elengednek.

2015. márc. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Csak lányok mennénk, ahogy irtam, szoval nem lesz gyerek nyugi :D es csak páran lennénk.
2015. márc. 3. 16:52
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

Nincs valamelyikőtöknek egy idősebb nővére pl.?


Az szerintem megoldaná a dolgot, kicsit necces azért így. Meg a 16-18 mit jelent? Mármint vannak már nagykorúak köztetek?

2015. márc. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Menjetek rövidebb időre, pl. 3 napra, az is elég első körben, és talán megengedik a szüleid. Így legalább látják, hogy nincs semmi gond, és legközelebb talán hosszabb időre is engedik a dolgot.

Egyébként azt tudod még tenni, hogy próbálsz kompromisszumot kötni velük. Ehhez az kell, hogy beszélgess velük sokat arról, hogy ők milyen feltételek mellett engednék ezt meg (pl. kevesebb nap, gyakori telefonos bejelentkezés, valaki idősebb testvére, a szüleid egyszeri lelátogatása stb.), és próbáld meg ezt megvalósítani, így ők is belemennek.

2015. márc. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen 4 barátnőmmel mentem el a Balatonra, de nem is saját nyaralóba, hanem nekünk kellett fizetni. A barátnőim 17-18 évesek voltak, tehát én voltam a legfiatalabb. A szüleim gondolkodás nélkül elengedtek, hiszen tudják, hogy nem csinálok hülyeséget. Nem ittunk, nem mentünk bulizni, mert nem ilyen típusúak vagyunk. Strandoltunk, kirándultunk. Nagyon kellemes élmény volt, senki nem bánta meg. Ennyi idősen szerintem el kellene engedniük, nem kisgyerek vagy már.
2015. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen ismerik a barátnőimet, koszi a jo tippeket. Hat nem is attól tartanak hogy hülyeséget csinálunk hanem hogy ugy történik velünk valami amiről nem tehetünk... Amugy van 1 18 éves
2015. márc. 4. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!