Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az itteni lanyokkal, akik...

Az itteni lanyokkal, akik magukat csunyanak belyegzik meg nem lehet kommunikalni?

Figyelt kérdés
Vagy nem irnak vissza,vagy 3-4 level utan nem irnak.Csak annyit tudnak hajtogatni,hogy rondak es senkinek sem kellenek -_- Normalis hangvetelu uzeneteket kuldok nekikk pedig.
2015. júl. 6. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod hogy a nagyrészük pasi?
2015. júl. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Miért az ilyen ronda lányok érdekelnek , akik még le is koptatnak?: D
2015. júl. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pasi????? :O

Nem csak engem koptatnak le,az tuti.

2015. júl. 7. 03:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Van egy csaj, aki kiírta, hogy tetszik egy pasinak, de ő ezt nem hiszi el, merthogy ő milyen kövér és csúnya és hogy soha nem tetszhet senkinek. Írtak válaszokat, hogy miért ne tetszhetne valakinek, bíztatták, stb stb. De ő csak azt hajtogatta (mintha el se olvasná amit írnak neki), hogy ő márpedig akkor is csúnya és senkinek nem tetszik. Ezt nem egyszer írta ki. Már nagyon gáz volt.

Szerintem akiknek írtál, ők is ilyenek lehetnek. Depisek, magányosak, csak a kis zárt világukban élnek, aminek az a lényege, hogy ők márpedig akkor is csúnyák. El kéne menniük pszichológushoz szerintem, mert velük egyszerűen lehetetlenség kommunikálni.

2015. júl. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha maguk szerint csúnyák , akkor ne nézzenek tükörbe ennyi...de a sok jajj , de csúnya vagyok csaj mégis egész nap a tükör előtt illegeti meg billegeti magát...tiszta gány viselkedés...inkább az agyuk miatt nem lesz pasijuk soha...
2015. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pszichológus tenyleg segitene...kicsit zakkantak.
2015. júl. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!