Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A my talkin angela/tom figyel?

Csenge023 kérdése:

A my talkin angela/tom figyel?

Figyelt kérdés
mostanság mindenki azt állítja a my talking tom/angela szemében kamera van és figyel! igaz ez?
2015. júl. 8. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez mégis hogy működne?:D
2015. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokan mondanak sok dolgot. Én régen játszottam velük, abbahagytam mert nem érdekelt. És még itt vagyok... Én nem hiszek benne. Döntsd el Te, hogy Te hiszel benne, vagy nem!
2015. júl. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát ez csak egy kérdés!
2015. júl. 8. 15:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2015. júl. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Már a felvetés hülyeség. Még ha azzal álltak volna elő, hogy az előlapi kamerát használja... de hogy pont a kisállat szeme néz
2015. júl. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a vicces, hogy ahol egyértelműen megcáfolják oda is kommentel a sok hülye, hogy így figyel, meg úgy elrabolják a gyerekeket a feketeautósszervkereskedőpedofilsátánicsúnyabácsik, meg hogy majd ők kinyomozzák :D
2015. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csenge tanuld meg hogy nem kell minden hülyeséget bevenni!
2015. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Több százezren játszanak vele nap mint nap. Szerinted mégis kinek lenne kapacitása azt a rengeteg bejövő adatot feldolgozni és mire lenne jó? Sokkal egyszerűbben is lehet gyereket rabolni.
2015. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!