Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem, nincs értelme élnem?

Úgy érzem, nincs értelme élnem?

Figyelt kérdés

Kirúgtak a munkahelyemről, de ezt a hetet sajnos még le kell dolgoznom. Eddig is bántottak, és gyomorgörccsel jártam be, de legalább hasznosnak éreztem magam, és kaptam pénzt.

A barátom amikor megtudta, egyszerűen elkezdett ordítozni, holott ok nélkül vágtak ki, nem az én hibám volt.

Sajnos pénz nélkül maradtam, így nem tudok szakítani és elköltözni. Család, aki támogasson, nincsen.

Rettegek a munkanélküliségtől, mivel szegényen nőttem fel, 4 hónapig élveztem, milyen ha bármit megvehetek, és azt ehetem, amit szeretek.

Bár tettem félre pénzt (200 ezret), ahhoz nem nyúlhatok, még nem lesz újra munkám.

És sajnos tetszik egy barátom, akinek kapcsolata van. (a párommal nem az igazi, mindig ordít velem ok nélkül)

Holnap megint be kell mennem dolgozni, és már gyomorgörcsöm és hányingerem van tőle, olyan stresszes a munka, és mindenki folyton belém köt. Így, hogy már tudják, kirúgtak, még rosszabb lesz :(


2015. júl. 8. 22:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem én írtam ki kétszer, rendszerhiba. Nem letiltani érte
2015. júl. 8. 22:04
 2/4 opened paradise ***** válasza:

Kezdj el most keresni.

És én a helyedben hozzányúlnék. A lelkibékéd többet ér..

2015. júl. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

es kulfoldon dolgozool...neg szoke vagy(napi szinten ki irod mar a kerdeseidet?)

en 1 millio forintot tettem felre :P

2015. júl. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minek görcsölsz, ha már úgyis kirúgtak? Teljesen rossz végén fogod meg a dolgot. Ez lesz az a hét, amikor nyugodtan leszarhatsz mindent, ha meg nagyon beszól valaki, rezzenéstelen arccal elküldheted a rákba.


És ez a helyzet egyáltalán nem olyan súlyos, hogy ne lenne értelme élned. Teljesen egyértelmű, hogy mit kell csinálnod: keress új munkát, amint lesz, szakíts és költözz el, a kapcsolatos csávót hanyagold, helyette keress mást, és okosabban válassz, mint utoljára tetted.

2015. júl. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!