Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyszerűen nincs értelme hogy...

Egyszerűen nincs értelme hogy éljek!? Egy nagy csalódás vagyok!

Figyelt kérdés
Hetedikes lány vagyok 14/L az önygyilkosságon gondolkozom..társaságban egy nyílt,jokedvű,vidám de az csak színjátèk! Amikor egyedül vagyok sírok,mert csunya vagyok vagyis az arcam csunya az alakom jo ès egyèbkènt sincs semmi jövőm max az utcaseprès,mert minden jegyem 2es! Rendőr szerettem volna lenni de igy nem fognak felvenni egy olyan iskolába! A szüleimnek is emiatt csalodás vagyok,van egy kis öcsèm 5honapos benne látják az örömöt,amikor ránèznek a szüleimnek a szeme ragyok,de amikor rámnèznek csak nagyot sóhajtanak,szinte a sírás fojtogatja őket,s engem is! Nemtudom mit kezdjek az èletemmel! Igy már semmit azon gondolkozok hogy kimegyek az állomásra ès a vonat alá ugrok,ez az egyetlen kiut a nyomorbol! Nemlehetek rendőr,de mèg tanár sem vagy más sem esetleg pèkcukrász de abbol semmi hasznom.elcsesztem mindent! Ugy ujra kezdenèm ès tanulnèk! De ez nem lehetsèges...nem akarom az utcát seperni ezèrt meg kell halnom..!valaki segitsen ha tud

2015. ápr. 28. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán kezdj el tanulni siránkozás helyett...
2015. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj tanulni. Rengetegen vannak sokkal rosszabb helyzetben, mint Te.
2015. ápr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy rendőrképző szakközépiskolába azért nem olyan nehéz bejutni, nézd meg az előző években a pontokat. Már most kezdj el matekot és irodalmat tanulni, ha jóra megírod a központi felvételit bekerülsz. Gimiben én is lazultam négyesekkel, hármasokkal, aztán az érettségin odatettem magam, még az emeltem is bőven ötös lett.
2015. ápr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jövőre húzz bele, és ha az idei évet el is cseszted, majd az jobban sikerül és több pontot vihetsz a felvételihez. Ha tényleg változtatni akarsz, ülj neki nyáron a mateknak és magyarnak és gyakorolj már most a felvételire.

Egyébként a cukrász szakma nem lenne rossz, azzal mehetsz külföldre is és kereshetsz majd egy rakat pénzt.

A szüleid is biztos szeretnek, de azért próbáld meg a maximumot kihozni magadból, hogy büszkék lehessenek rád. :)

2015. ápr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
namost az egyik haverom semmiképpsem nevezhető lángelmének, de felvették egy rendőrképzőre :D te viszont úgynézem még időben észbekaphatsz, mivel 7.es vagy, még a 8. osztály is beleszámít a felvételibe, szóval ha szeptembertől meghúzod akkor simaügy
2015. ápr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha szeretnél valakivel beszélni akkor itt vagyok Kik messenger-en tudunk beszélni ott mindig fent vagyok írd le a neved és rád írok
2015. ápr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell öngyilkosnak lenned mert nem úgy alakul az életed. Más se azt csinálja és úgy éli az életét, ahogy akarja! Akkor minden 3.4. ember öngyilkos lehetne.

Másképp kellene gondolkoznod úgy általában.

2015. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát néha én is elgondolkozom ezen, mármint az öngyilkosságon, engem a magas helyek vonzanak. Általánosban én is elcsesztem mindent, nem tanultam, még azt a kis minimálisat se, pedig kimondottan okos vagyok. Szinte minden órát, szó szerint átaludtam. Emiatt mentem a szakmunkás képzőbe és tudod soha nem tudhatod hol kötsz ki. Én örülök, hogy oda kerültem, és nem a társaság miatt, mert kimondottan nem vagyok társasági lény, hanem mert most azt csinálhatom ami érdekel, vagyis ahhoz nagyon hasonló dolgot. Jó, persze nem álmaim sulija, az egy másik, csak ott lecsúsztam a felvételiről, de se baj, emiatt nem nyírhattam ki magam. Most a legtöbb jegyem remek (kivétel a tesit :P ). Ha rendőr akarsz lenni akkor azért ahhoz nem kellenek annyira jó jegyek, vagyis nálunk aki buta mint a segg és nem rossz a fizikuma mehet a rendőrképzőbe. A szülőkről meg annyit, hogy örülj, hogy egyáltalán rád néznek. Én mindent megkapok a figyelmen kívül, valószínűleg azért is vagyok antiszoc... De hidd el előbb utóbb az öcséd is kicsit felejtősebb lesz és rád is szánnak majd egy kis időt. Persze ha gondolod a vonat alá, ugorhatsz. Akkor bebizonyítod, hogy valóban egy selejt voltál és nem kellett volna rád pazarolni a pénzt meg a kaját... 15/L
2015. ápr. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!