Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A depresszió szótlanná is...

A depresszió szótlanná is teszi az embert?

Figyelt kérdés

Hétvégén meghívtak egy szülinapra, mindenkit ismertem, de szinte alig tudtam valamit mondani az embereknek. Majdhogynem megse szólaltam...régen nem ilyen voltam, megis kérdezték, hogy mi van velem.

Ez a depressziónak tudható be?


2015. júl. 9. 10:37
 1/5 A kérdező kommentje:

Nem is azt írtam, hogy csak tegnap voltam depressziós.

Köszönöm ;)

2015. júl. 9. 10:48
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

a kérdésedre válaszolva: igen..

de te nem az vagy..egyszerűen nem volt olyan téma, amihez érdemes megszólalni...van ilyen máshol is, mással is.


ha depis lennél, már rég kezelnének...

2015. júl. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam így, nem tudom,hogy a depressziónak tudható-e be, rajtam egyszerűen az érdektelenség lett úrrá, egyszerűen nem érdekelt miről hadoválnak, ezért nem is szóltam hozzá, testben ott voltam de lélekben nem.
2015. júl. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

"Ha depis lennél rég kezelnének"


Tündérmese, sokáig voltam depressziós, sőt mi több most is érzékelem magamon, és mégse kezelnek, le se szarnak.

2015. júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én 7 évig voltam depressziós, volt olyan pillanatom amikor nem beszéltem, általában elmélkedtem, gondolkodtam valamin, vagy álmodoztam...de ismerősök között elég sokat beszéltem, mondjuk én mosoly mögé rejtettem a fájdalmam és szerencsére senki nem is vette észre ezt a dolgot...


ismerősök között (akikben bízol valamilyen szinten) szerintem nem a depressziónak tudható be ez a dolog...

2015. júl. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!