Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet ebből a dologból...

Hogyan lehet ebből a dologból kitörni?

Figyelt kérdés

Nem tudok kommunikálni az emberekkel, beszélgetni, mert mindenki azzal jön, hogy nincs közös téma, különbözőek vagyunk, nincs miről beszélni. És így már kimenni se hajlandóak velem csinálni valamit.

Közös témám az nem tudom kivel lehetne, amiről lehetne beszélgetni folyamatosan. Két téma van amivel foglalkozok, de azok meg senkit nem érdekelnek, egyikről beszélgetni se nagyon lehet.


Miért kell ennyire a közös téma valakivel ahhoz, hogy hajlandó legyen kijönni velem, hogy csináljunk valamit?

Régebben az emberek csak élőben tudtak kommunikálni, szóval ez már többezer éve tök alap dolog az embereknél, a legalapabb dolog, hogy kommunikálnak velem, és nekem meg ez nem adatik meg. És ez kicsit ijesztő és elszomorító.


2015. júl. 25. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden témáról lehet beszélgetni főleg ha mindkét felet érdekli.
2015. júl. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi az a két dolog, ami érdekel?

Sok mindenről lehet beszélgetni.. persze kell egy-két közös téma, de ha más érdekel valakit legalább lehet újat tanulni.

2015. júl. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha nincs közös téma egyáltalán miért baj? Úgyse lehet mindig ugyanarról beszélgetni valakivel folyamatosan
2015. júl. 25. 16:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom a legtöbb haverommal a közös téma annyi, hogy régebben közösen miket csináltunk ezenkívül max néhánnyal a rockzene meg a koncertek, de a legtöbbel nincs konkrét közös téma mégis elvagyunk, néha órákig hallgatják, hogy a fizikáról beszélek nekik és nem zavarja őket.
2015. júl. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez igaz.. de azért valami jó, ha van, amit mindketten szerettek. Meg egyébként szerintem a személyiség is számít. A hasonlóak jobban kijönnek egymással.

4-es : De jó, hogy ilyen haverjaid vannak.:D

2015. júl. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Közös program nyilván kell, mondjuk balaton vagy hamburgerezés, túra, de arról nem szoktam órákat beszélni, hogy milyen hamburgert ettünk ez nem annyira beszédtéma :D
2015. júl. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én bárhova hajlandó lennék elmenni az emberekkel ha hívnak, bármilyen programra, csak senki nem hív sehova, ha meg én hívok valakit akkor jönnek a kifogások hogy ők milyen elfoglaltak meg nem érnek rá, ilyenek
2015. júl. 25. 16:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor egyszerűen keress más barátokat, akár itt is próbálkozhatsz, írj üzenetet embereknek és dumálj velük. Szerintem az értelmesebb emberek mind szeretnek beszélgetni.
2015. júl. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi az a két téma, amivel foglalkozol?
2015. júl. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!